136 bodů do věrnostního systému
Jednoduchý kancelářský laminátor A3 pro laminování za tepla i za studena. Maximální tloušťka laminovací fólie 125 mic. Rezervní provoz, ochrana proti zaseknutí. ... Přečtěte si více
Kancelářský laminátor HQ 335 od francouzského výrobce DSB se mění na ARTA. Laminátor je vhodný pro
pro menší kanceláře a příležitostné laminování. Umožňuje laminovat pro
laminování za tepla i za studena až do maximální velikosti a tloušťky formátu A3.
Tloušťka fólie 125 mic. Vytváří vysoce kvalitní výstup bez bublin.
Vysoce kvalitní zpracování zaručuje dlouhou životnost. Moderní vyhřívané systém udržuje stabilní teplotu a chrání válce před účinky vysoké teploty. Potaženy silikonem. Zařízení má ochranu proti zaseknutí, V případě nebezpečí zaseknutí po nesprávném zasunutí lze válce oddělit pomocí tlačítkem a fólii lze vysunout. Signalizace připravenosti k použití.
Technické údaje: - Ventil je vybaven systémem pro ukládání dat, který umožňuje ukládání dat:
Použitelné tloušťky laminace: 80/100/125 mic
Počet válečků: 2
Max. 125 mic
Šířka laminace: 330 mm
Rychlost laminace: 25 cm/min.
Jmenovité napětí: 230 V
Reverzní provoz: ano
Regulace teploty: ne
Doba ohřevu: 3-5 min.
Typ ohřevu: topná deska
Motor: 345 W
Hmotnost: 1,6 kg
Rozměry (v x š x h): 65 x 450 x 145 mm
Záruka: 2 roky
Vysoce kvalitní zpracování zaručuje dlouhou životnost. Moderní vyhřívané systém udržuje stabilní teplotu a chrání válce před účinky vysoké teploty. Potaženy silikonem. Zařízení má ochranu proti zaseknutí, V případě nebezpečí zaseknutí po nesprávném zasunutí lze válce oddělit pomocí tlačítkem a fólii lze vysunout. Signalizace připravenosti k použití.
Technické údaje: - Ventil je vybaven systémem pro ukládání dat, který umožňuje ukládání dat:
Použitelné tloušťky laminace: 80/100/125 mic
Počet válečků: 2
Max. 125 mic
Šířka laminace: 330 mm
Rychlost laminace: 25 cm/min.
Jmenovité napětí: 230 V
Reverzní provoz: ano
Regulace teploty: ne
Doba ohřevu: 3-5 min.
Typ ohřevu: topná deska
Motor: 345 W
Hmotnost: 1,6 kg
Rozměry (v x š x h): 65 x 450 x 145 mm
Záruka: 2 roky
Vybrané parametry
| Hmotnost (kg) | 1,53 |
|---|---|
| Rozměry (cm) | 6,5x45x14,5 |
| Max. formát dokumentu | A3 |
| Automatická kontrola teploty | Áno |
| Rychlost laminace (cm / min.) | 25 |
| Maximální formát | A3 |
| Zahřívací doba | 3-5 min |
| Max. šířka fólie | 330 mm |
| Max. tloušťka fólie | 125 mic |
| Rychlost | 25cm/min |
| Max. tloušťka dokumentu | 0,5 mm |
| Možnost nastavení teploty | Áno |




