Lastolite HiLite prosvětlené bílé pozadí 140x100cm

751 bodů do věrnostního systému
Dostupnost
Produkt již není v nabídce Sklad externího dodavatele

Výrobce

Kód produktu
787689

HiLite pozadí umožňuje fotografům pracovat takovým způsobem, jak to dříve nebylo vůbec možné. S Hilite je možné klíčovat v místech, kde by to jinak nebylo vůbec možné. ... Přečtěte si více

  • Ideální pro klíčování
  • Pozadí které může být použito také jako velmi velký softbox
  • Stojí samo o sobě
  • Lze otáčet a použít stojící na dlouhé nebo kratší straně

HiLite pozadí umožňuje fotografům pracovat takovým způsobem, jak to dříve nebylo vůbec možné. S Hilite je možné klíčovat v místech, kde by to jinak nebylo vůbec možné.

Zadní osvětlení již nevyžaduje další osvětlení pozadí za objektem. Protože je pozadí zároveň zdrojem světla je možné že fotografovaný objekt může stát prakticky přímo před pozadím, aniž by vrhal stín.

Hilite pozadí je použitelné i jako velký softbox s velkou plochou působící velmi přirozeným světlem. HiLite je navíc skládací a tak je jeho transport poměrně snadnou záležitostí.

Co je Hilite?

Velmi užitečné příslušenství ve studiové fotografii, se kterou lze snadno realizovat moderní ostré a pronikavé fotografie bez nutnosti stavět monstrózní systém pozadí. Modelka může stát a pózovat velmi blízko před pozadím, aniž by se na něj promítl jakýkoliv stín. Volně stojící prosvětlovací pozadí HiLite se skládá ze dvou vzájemně spojených skládacích ploch – jedna funguje jako difuzér a druhá jako odrazný bílý reflektor. Mezi nimi je asi 35 cm široká mezera, do které se nasměruje studiový blesk a osvětluje se tak zezadu difuzér.
Získáte absolutní svobodu pro fotografování portrétů celého těla. HiLite systém může být používán ve vertikální i v horizontální poloze. Samozřejmostí jsou kompaktní transportní rozměry a rychlé nasazení do akce na místě, kde momentálně potřebujete. Díky omyvatelné bílé vinylové nášlapné podložce (není standardní součásní balení), která se upevní na HiLite System zespodu, můžete snímat portréty těla bez viditelných linií horizontálních přechodů. Tento systém je také perfektní pro fotografování dětí ve školkách nebo jiné významné životní události apod.

Barva: bílá
Tranportní brašna: Ano
Hloubka: 28 cm
Výška: 140 cm
Šířka: 100 cm
Transportní hloubka: 7 cm
Transportní výška: 62 cm
Transportní šířka: 62 cm
Hmotnost celková zabaleného pozadí: 2,823 kg
Hmotnost pozadí: 2,43 kg

Vybrané parametry
Barva Bílá
Materiál Tkanina
Šířka pozadí 140 cm
Lastolite HiLite prosvětlené bílé pozadí 140x100cm