PRÁVĚ PROBÍHAJÍCÍ AKCE:  💰 B+W VÝPRODEJ 💰 VÝPRODEJ 💰

Manfrotto MKBFRTA4RD-BH Set stativu BeFree Advanced s kulovou hlavou (červený)

565 bodů do věrnostního systému
Cena
5 659 Kč

Výrobce
Manfrotto

Kód produktu
792402

Obvyklá dostupnost 4 dny - Externí sklad Oehling Group
ks
(13 ks na skladě)

Manfrotto Befree pokročilý hliníkový cestovní stativ s kulovou hlavou je ideálním řešením pro pokročilé fotografy, kteří vždy chtějí maximální výkon, a to i když cestují. ... Přečtěte si více

Manfrotto Befree pokročilý hliníkový cestovní stativ  s kulovou hlavou je ideálním řešením pro pokročilé fotografy, kteří vždy chtějí maximální výkon, a to i když cestují.
Díky ergonomickému designu je ovládání Manfrotto Befree vyspělé intuitivní a rychlé, což umožňuje i těm nejnáročnějším fotografům rychle a jednoduše nastavit své vybavení, takže jejich ostření zůstává zachováno po dosažení požadovaného záběru.
Befree Advanced je vybaven novým pavoukem vyvinutým pro zajištění dokonalé stability na všech typech terénu, včetně těch nejednotných, vždy udržuje fotoaparát naprosto stabilní a připravený zachytit ostrý obraz.
Tento model představuje nový uzamykací systém nazvaný M-lock, nový zámek zámku vyvinutý společností Manfrotto, který plně uspokojí každého, kdo hledá rychlé a snadno použitelné kompaktní řešení. Kromě toho M-Lock nemá žádné vyčnívající části a jeho mechanismus se dokonale uzavírá kolem hlavy, což umožňuje, aby Befree pokročilý mohl bez námahy vklouznout a vyjmout z jeho kapsy.

Jeho ergonomický selektor úhlu pohonu je navržen tak, aby byl používán jak fotografy na pravé, tak levostranné scéně, umožňující každému změnit intuitívní pohledy na fotografování a hledat správnou výšku stativu, aniž by se ztrácel zaměření na záběr, který chtějí.
Befree pokročilé lze snadno nastavit na tři nezávislé polohy úhlových nohou, což zaručuje všestrannou možnost fotografování pro všechny kreativní nápady, které se mohou objevit venku.

Pavouk na tomto inovativním modelu také poskytuje Easy Link, stejně jako profesionální stativy 190 & 055 společnosti Manfrotto, umožňující fotografům zvýšit jejich kreativitu přidáním příslušenství, které jejich snímky jedinečné a nezapomenutelné. Pokud máte rádi přidávání světel nebo reflektorů, můžete nyní zachytit úžasné venkovní snímky, které byly dříve dosažitelné jen s těžkými stativy.

Stativ je vybaven Manfrotto Advanced 494 hliníkovou kulovou hlavou, malou, ale výkonnou a intuitivní hlavou, která umožňuje rychlý a přesný pohyb fotoaparátu. Středová kulová hlava 494 je vybavena třemi nezávislými ovládacími prvky: hlavním knoflíkem pro ovládání kulového klíče, integrovaným kolečkem pro regulaci tření, které přizpůsobuje tah koule, takže hmotnost zařízení je vždy dokonale vyvážená a záběry jsou bez námahy zarámovány; nezávislý panoramatický knoflík, který udržuje horizont plochý a pohybuje fotoaparátem vodorovně, což umožňuje ohromující snímky krajiny.
Hlava obsahuje jedninečnou destičku, která je plně kompatibilní s nejrozšířenějšími standardními přílohami hlavy: Manfrotto RC2 a Arca-swiss style. S touto hliníkovou deskou připevněnou k fotoaparátu mohou být všechna rukojeti Manfrotto a téměř všechny stativy na trhu vybaveny přídavnými zařízeními Arca-swiss, které lze rychle a bez námahy nastavit bez nutnosti demontáže. <

Befree advanced je nejlepší cestovní trojnožka pro vášnivé fotografy, kteří chtějí maximální výkon, i když cestují. Tento lehký cestovní stativ je optimální kombinací přenositelnosti, pevnosti, snadného nastavení a provozu. Je vybudován s jedinečným cílem umožnit jednotlivcům vyjádřit svou povahu pomocí své kamery s důvěrou, že jsou podporováni profesionálním řešením. Befree pokročilý hliníkový cestovní stativ Twist, souprava s kulovou hlavou je k dispozici v černé, červené a modré barvě.

  • stativ pro pokročilé fotografy
  • nový systém M-lock umožňuje rychlou a bezpečnou obsluhu
  • středová kulová hlava se třemi nezávislými ergonomickými ovládacími prvky
  • boční volič zajišťuje rychlé nastavení oběma rukama
  • unikátní prémiový design, 100% vyrobený v Itálii
Vybrané parametry
Hmotnost 1490 g
Průměr nohy maximální 22,5 mm
Maximální výška (vytažený středový sloupek) 150 cm
Nosnost 8 kg
Maximální výška (zatažený stř. sloupek) 127 cm
Min. výška 40 cm
Konverze na monopod Ne
Transportní délka 40 cm
Materiál Hliník
Počet sekcí nohou 4
Typ zámku nohou Twist