Mantona Messenger foto batoh (černý)

233 bodů do věrnostního systému
Cena
2 339 Kč s DPH

Výrobce

Kód produktu
799797

Hmotnost balení
1.1 kg

Na skladě - Centrální sklad (dodání 5 - 6 pracovních dnů)
Předpokládaný datum odeslání 26.06.2024
ks

• pro 1 fotoaparát, 2 objektivy a příslušenství
• notebook 14"
• vnitřní rozměr 26 x 19 x 11,5 cm
• pláštěnka
• reflexní pruhy
• karabina na lahev
• měkké a prodyšné polstrování nosných popruhů ... Přečtěte si více

  • Moderní fotobatoh a batoh pro volný čas ve stylu cyklistické messenger brašny, prostorný, standardní dvoudílný interiér lze použít i jako celek (rozměry uvnitř: 28x13x44 cm)
  • Dolní část pro kamerové vybavení s bočním přístupem. Dvojité polstrování díky dodatečně polstrované a odnímatelné brašně na fotoaparát. Ten lze individuálně rozdělit pomocí přepážek a nabízí prostor pro pouzdro fotoaparátu a až dva objektivy (velikost uvnitř: 26x19x11,5 cm)
  • Horní část přístupná shora s dostatkem prostoru pro další vybavení. Batoh se sroluje a zavře. Materiál a zipy jsou vodoodpudivé. Díky pláštěnce zůstane vše suché i při silnějším dešti
  • Integrovaná přihrádka na notebook se sametově měkkým povrchem (pro notebooky do velikosti 14"). Vnější kapsy na přední straně a na bocích. Další přihrádky na další příslušenství nebo drobné předměty. S háčkem na karabinu např. pro láhev na vodu
  • Pohodlné nošení díky polstrovanému, prodyšnému materiálu. Nastavitelný ramenní popruh
  • Moderní design a vysoký komfort nošení. Lze použít jako fotobatoh nebo batoh pro volný čas
  • Obsahuje kryt proti dešti

S ultramoderním fotobatohem Mantona Messenger získáte dokonalého společníka na vaše fotografické výlety nebo volnočasové aktivity

Bezpečná a praktická přeprava vašeho fotografického vybavení

Dolní část batohu je přístupná přímo z boku. Zde se nachází odnímatelná kapsa na fotoaparát a fotografické vybavení. Fotoaparát, objektivy a další citlivé vybavení jsou dobře chráněny bujným polstrováním. Kromě vnitřní kapsy je samotný batoh bezpečně polstrovaný i ve spodní části. Brašna na fotoaparát je vybavena přepážkami, takže její vnitřní prostor můžete individuálně přizpůsobit svému fotoaparátu. Je zde místo pro fotoaparát s objektivem a jeden nebo dva další objektivy. Vnitřní rozměry tašky jsou: 26 x 19 x 11,5 cm. Horní část fotobatohu lze díky velkému otvoru snadno nakládat shora. Odtud je také přístup do velké přihrádky na notebook. Nabízí prostor pro notebook nebo laptop o maximálních rozměrech 26 x 39 cm. Je měkce polstrovaná a vybavená měkkou tkaninou, která chrání povrch notebooku před poškrábáním. Potisk na přední straně je tvořen barvou, která při osvětlení ve tmě svítí. Drobný detail, který poskytuje uživateli větší jistotu.

Užitečné kapsy a možnosti zapínání

Praktická přihrádka na zip se nachází na přední straně batohu Mantona Messenger. Nabízí prostor pro menší předměty, ke kterým chcete mít rychlý přístup. Přihrádka na boku je také rychle přístupná. Nad ním je karabina, na kterou můžete připevnit například láhev s vodou.

Vysoký komfort nošení a optimální ochrana proti dešti

Měkké a prodyšné polstrování nosných popruhů a zádové plochy zajišťuje optimální a pohodlné nošení i na delších cestách. Popruhy jsou individuálně nastavitelné, takže je můžete přizpůsobit své velikosti. Materiál batohu a zipy jsou z velké části nepromokavé. Aby se zabránilo vniknutí vody dovnitř ve švech, je součástí batohu kryt proti dešti. Díky tomu zůstane zařízení bezpečně suché. Zipy jsou navrženy tak, aby je bylo možné snadno otevírat a zavírat i v zimě v rukavicích. Fotobatoh Mantona Messenger je skutečným lákadlem a díky řadě funkcí si nenechá nic líbit.

Šířka (uvnitř): 280 mm
Výška (uvnitř brašny na fotoaparát): 115 mm
Výška (uvnitř): 440 mm
Délka (uvnitř brašny na fotoaparát): 190 mm
Typ batohu: Fotobatoh
Výška (vnější): 450 mm
Barva produktu: černá
Ochrana proti dešti: Ano
vhodné pro: 1 digitální zrcadlovka, 2 objektivy a různé příslušenství
Přístup do prostoru pro kameru: z boku
Délka (uvnitř): 130 mm
Mantona Messenger foto batoh (černý)