112 bodů do věrnostního systému
Cena
1 128 Kč s DPH

Výrobce

Kód produktu
799111

Hmotnost balení
0.82 kg

Informovat o dostupnosti Sledovat dostupnost - Informujte mě prosím, jakmile bude zboží opět k dispozici.
ks

Produktové ministudio pro každého - Nanlite Compac 20 kombinuje štíhlý profil s působivým jasem. Díky tomuto prostorově úspornému designu jsou ideální volbou pro osvětlení portrétů, rozhovorů, headshotů, živých přenosů, fotografování jídla, vlogování, fotografování produktů a dalších. ... Přečtěte si více

  • Ideální pro osvětlení online obsahu, food fotografií, vlogů, produktových fotografií a mnoho dalšího
  • Vysoce kvalitní LED diody
  • Profesionální nasvícení s reálným tónem barev
  • Studiová kvalita světla – 420 luxů na metr při teplotě 5600 K
  • Kompaktní rozměry a nízká hmotnost 336 g

Stálé a neměnné světlo

Běžné světlo v bytě nebo domě není stálé, mění se intenzita, nebo bliká což negativně ovlivňuje focení. Stálé a neměnné světlo je pro kvalitu výsledné fotografie klíčové. Vysoce účinné LED diody zajišťují až 1 672 lumenů (420 luxů na 1m). Každá z hlav má 96 LED diod a poskytuje vyvážené osvětlení 5600 K bez blikání, a je napájeno přímo ze sítě.

Profesionální produktové fotografie

S LED diodami Nanlite Compac 20 můžete rychle dosáhnout nádherných výsledků v profesionální kvalitě bez potřeby přidání filtrů nebo difuzorů. Konstantní teplota barev 5600 K je nastavena pro snadnou kompatibilitu s fotografickými blesky, s jinými světelnými zdroji, které jsou vyvážené na denní světlo a s předvolbami vyvážené bílé barvy na fotoaparátu. Díky takto kvalitnímu světlu dostanete profesionální produktové fotografie třeba i z lepšího smartphonu.

Profesionální nasvícení s reálným tónem barev

Ať už fotografujete nebo natáčíte video, mít přesnou barvu světla je rozhodující. Indexy CRI 95 a TLCI 93 vám zajistí reálné podání barev i tónů pleti. Je to hlavní rozdíl a klíčová výhoda proti podobným levnějším světlům.

Kompaktní rozměry

Tloušťku pouhých 7 cm a váhu 336 g jistě oceníte při přesunech z místa na místo.

Manipulace a nastavení

Naklonit světlo můžete ve více než 180 stupních do obou stran, abyste světlo nastavili podle vašich potřeb. Nanlite Compac 20 je dodáván se standardním 5/8" závitem, díky kterému jej můžete připevnit na jakýkoli standardní stojan na světlo.

Technická specifikace

Barevná teplota: 5600 K
CRI: 98
Světelný tok: 1.672 lm
Jas: 420 cd/m2
Výkon: 20 Watt
Napájení: 100-240V AC
Hmotnost: 350 g
Světelné spektrum: Denní/stálé
Stmívatelné: Ne
Zabudovaná baterie: Ne