2 835 bodů do věrnostního systému
Dostupnost
Produkt již není v nabídce Externí sklad Oehling Group

Výrobce

Kód produktu
792458

Hmotnost balení
0.414 kg

Základní zoomový objektiv z nové řady objektivů Nikkor Z se světelnosti f/4. Kompaktní objektiv NIKKOR Z 24–70 mm f/4 S se zoomem je zárukou věrných snímků s obrazovým polem ve formátu kinofilmu. ... Přečtěte si více

  • Základní zoomový plnoformátový (full frame/FF) objektiv z nové řady objektivů Nikkor Z
  • Velký bajonet Nikon Z - konstrukce objektivu není omezena menším bajonetem
  • Světelnost f/4
  • Konstrukce objektivu: 14 čoček/11 členů včetně 1x asférického optického členu ze skla ED a tří asférických optických členů
  • Antireflexní vrstvy Nano Crystal Coat potlačují výskyt reflexů a závoje
  • Prachu a proti kapající vodě utěsněná konstrukce, která kvalitou zpracování odpovídá fotoaparátům Nikon Z7, Z7
  • Přední člen objektivu pokryt fluorovou vrstvou - odolnost proti ušpinění

Nejde jen o univerzální objektiv

Pokud hledáte objektiv, který dokáže využít jakoukoli příležitost, je pro vás tento 24–70mm objektiv se zoomem a pevnou světelností f/4 tím pravým. Každý snímek či videosekvence bude mít větší prostorovou hloubku, více detailů a barev – ať už se jedná o scénu za nízké hladiny osvětlení nebo o rychlý pohyb.

Zachyťte celou scénu

Nejkratší zaostřitelná vzdálenost je v celém rozsahu zoomu pouze 0,3 m. Díky tomu bude scéna celá vaše – od blízkých objektů až po nekonečno.

Ostré snímky za všech okolností

Konstantní světelnost f/4 zaručuje výjimečný výkon za nízké hladiny osvětlení a poskytuje konzistentní expozice v celém rozsahu ohniskových vzdáleností. Získejte co nejvyšší kvalitu obrazu bez nutnosti nastavovat vysoké hodnoty citlivostí ISO.

Velký bajonet s rozsáhlými možnostmi

Díky bajonetu Nikon Z s extrémně velkým průměrem dokážete s objektivem NIKKOR Z zachytit více světla v celém obrazovém poli. Navíc jsou díky malé vzdálenosti mezi bajonetem a obrazovým snímačem výrazně potlačeny úbytky osvětlení na okrajích obrazového pole. Výsledkem je výjimečně ostrý obraz až do krajů obrazového pole v celém rozsahu ohniskových vzdáleností.

Brilantní obraz. Až do krajů obrazového pole.

Výjimečná rozlišovací schopnost tohoto objektivu se zoomem umožňuje věrně reprodukovat každý prvek zachycené scény. Pro zajištění rovnoměrného jasu v celém obrazovém poli je minimalizována vinětace. Výsledkem je ostrý obraz s živými barvami a vysokým kontrastem až do krajů obrazového pole.

Antireflexní vrstvy Nikon Nano Crystal Coat a ARNEO potlačují výskyt reflexů a závoje, což zvyšuje brilanci snímku i při fotografování v protisvětle. Tyto antireflexní vrstvy se osvědčují rovněž v případech, kdy se v obrazovém poli vyskytuje množství přímých zdrojů světla.

Věrné zachycení světla

Díky minimalizaci sagitální komy je možné dosáhnout prvotřídní reprodukce bodových zdrojů světla (například pouliční osvětlení v noci). Bodové zdroje světla jsou tak i na krajích obrazového pole reprodukovány jako jemné kruhové plošky.

Ostrost. Bezhlučnost. Přesnost.

Systém kombinovaného zaostřování objektivů NIKKOR Z a použití více zaostřovacích motorů zaručují perfektní a stabilní zaostření objektů. Objektiv zaostřuje plynule a bezhlučně, takže se ideálně hodí pro statické snímky i videosekvence.

V jakémkoli světle

Objektiv využívá redukci vibrací zabudovanou ve fotoaparátu a vy tak můžete fotografovat s časy závěrky až o 5 EV delšími, než by bylo jinak možné.¹ Zachyťte brilantnější snímky při ubývajícím denním světle i filmové scény – bez nežádoucích efektů chvění fotoaparátu.

Jen ve vašich rukou

Vroubkovaný příkazový kroužek umožňuje přesné a intuitivní ovládání. Při fotografování v režimu AF můžete příkazovému kroužku přiřadit ovládání korekce expozice nebo citlivosti ISO. Při fotografování v režimu manuálního zaostřování můžete příkazový kroužek používat jako kroužek zaostřovací. Rychlost přeostřování je úměrná rychlosti otáčení kroužku, což umožňuje optimální kontrolu nad přesným zaostřením.

Vybrané parametry
Hmotnost 500 g
Bajonet objektivu Nikon Z
Délka 89 mm
Průměr 78 mm
Objektivy pro téma Portréty, Svatby, Krajiny, Cestování, Interiéry, Reportáž, street foto
Typ objektivu Zoom
Minimální ohnisková vzdálenost 24 mm
Maximální ohnisková vzdálenost 70 mm
Maximální clona f/4
Minimální clona f/4
Optická konstrukce (prvků/skupin) 14/11
Obrazová stabilizace Ne
Sluneční clona součástí Ano
Minimální zaostřovací vzdálenost 30 cm
Typ snímače FF (Fullframe)
Sluneční clona HB-85
Závit filtru 72 mm
Autofocus (AF) Ano
Datum uvedení na trh 2018/09
Auto/Manual focus AF/MF Automatické zaostřování