Peli™ Case 1670 kufr s pěnou, černý

Doprava Zdarma
1 438 bodů do věrnostního systému
Dostupnost
Produkt již není v nabídce Sklad externího dodavatele

Výrobce

Kód produktu
798454

Extrémně odolný kufr Peli™ s pěnovou výplní. ... Přečtěte si více

Peli™ vyvíjí a vyrábí bezpečnostní produkty již více jak 30 let. Zázemí dceřiné společnosti je v Kalifornii v USA. Vzhledem k celosvětové poptávce, rozšířila firma Peli™ svou výrobu i do Evropy, konkrétně do německého Crottendorfu. Výrobce Peli™ chce mít samozřejmě vše pod svou přísnou kontrolou a tak vývoj a návrhy výrobků pocházejí výhradně ze sídla firmy v USA. Prvotřídní kvalitu kufrů Peli™ pro evropský trh, pak zajišťuje právě německá preciznost v Crottendorfu.

Kufry Peli™ jsou velmi odolné a navržené pro hrubé zacházení v extrémních podmínkách. Díky jejich vlastnostem používají kufry Peli™ záchranné sbory po celém světě, policie, hasiči i armáda vědí, že přístroje uložené v kufrech od firmy Peli™, jsou za jakékoli situace v naprostém bezpečí. Kufry lze bezpečně používat v rozmezí teplot od -23,3°C do + 98,8 °C.

Dopřejte i vy své technice ten nejvyšší komfort bezpečí bez kompromisů

Hlavní přednosti kufrů Peli™ Case:

 • ideální pro přepravu jakékoli elektroniky či jiných produktů, které nesnesou hrubé zacházení a vlhkost
 • nárazuvzdorné, vodotěsné, prachotěsné, odolné proti chemikáliím a korozi
 • organizér či pěna výplně kufru pro co nejpřesnější a nejšetrnější uložení vaši techniky přesně na míru
 • široký výběr rozměrů a barev kufrů Peli™

Peli vlastnostiOdolnost kufrů Peli™ je dána kombinací kopolymerů a homopolymerů s využitím konstrukce s otevřenými buněčnými jádry a masivními stěnami, která dělá kufry Peli™ lehčími a odolnějšími než při použití konstrukce se stěnami s masivními jádry. V pantech a držadlech jsou pro maximální pevnost použity čepy z vysokojakostní nerezové oceli.

Vodotěsnost je zajištěna díky pérodrážkovémum designu s polymerovým těsnicím O-kroužkem, který působí jako voděodolné těsnění (1)

Dvojité západky jsou nyní mnohem promyšlenější a snadněji se otevírají. Jde o klasický design s upínáním "C" s druhým pohybem, který funguje jako páčidlo pro uvolnění zámku a který nabízí dostatečný pákový efekt pro otevření kufru, to vše s vynaložením jen lehkého tlaku.

Ventil na automatické vyrovnání tlaku uvolňuje nahromaděný tlak vzduchu a Gora-Texová membrána zároveň zabraňuje přístupu molekul vody, díky čemuž je kufr vodotěsný a navíc se snadno otevírá.

Zesílená oka pro visací zámky díky použité nerezové oceli je přeříznutí ok či vypáčení prakticky nemožné.

Kolečka kufrů Peli™ jsou vyrobena z Polyuretanu, mají nerezová ložiska s nízkým odporem tření. Ložiska jsou uložena v nylonovém středu, který je odolný i vůči vysokým teplotám. Díky všem těmto propracovaným detailům na které jsme již u firmy Peli™ zvyklí, jsou kolečka prakticky nezničitelná.

Rukojeť kufru je pogumovaná a komfortně tvarovaná, upevněna nerezovými čepy.

Pěnová výplň kufrů Peli™. Kufry jsou standardně vybaveny pěnovou výplní Pick N Pluck (s výjimkou mikro kufříků Micro Case Series, pouzder na paměťové karty, 1780W, 1780HL, a 1780RF). Kufry 1700,1720,1750 jsou standardně dodávány se sadou 3 kusů pěnových výplní. Pro všechny modely je k dispozici náhradní pěnová výplň (s výjimkou pouzder na paměťové karty, i1010, i1030, i1015, 1055 a 1065). Kufry naleznete v nabídce samozřejmě i bez pěny.

(1) kufry společnosti Peli™ jsou po 30 minut vodotěsné do hloubky 1 metru (IP 67)

Technická specifikace Peli™ Case 1670:

 • vnitřní šířka (cm): 41,9
 • vnitřní délka (cm): 71,4
 • vnitřní výška (cm): 23,4
 • vnější šířka (cm): 49,3
 • vnější délka (cm): 78,7
 • vnější výška (cm): 28,5
 • teplotní minimum (°C): -40
 • teplotní maximum (°C): +99
 • plovatelnost (kg): 82,6

Náhradní pěnová výplň pro Peli™ Case 1670

Zajišťujeme záruční i pozáruční servis kufrů Peli™.

PELI™ ochranná známka a všechny další registrované a / nebo neregistrované ochranné známky PELI™ patří společnosti PELI Products S.L.U., její mateřské společnosti, dceřiným společnostem a / nebo přidruženým společnostem.

Vybrané parametry
Hmotnost 10400 g
Barva Černá
Celkový objem 70 l
Kolečka Ano
Vnitřní výška 23,4 cm
Vnitřní šířka 41,9 cm
Vnitřní délka 71,4 cm
Vnější výška 28,5 cm
Vnější šířka 49,3 cm
Vnější délka 78,7 cm
Typ výrobku 1670