Pokladní systém FEC PP-9735W 15,6", LED PCAP, Intel J6412 2,6 GHz, 8 GB, 128 GB, WIN10 IoT, černý
Pokladní systém FEC PP-9735W 15,6", LED PCAP, Intel J6412 2,6 GHz, 8 GB, 128 GB, WIN10 IoT, černý
Pokladní systém FEC PP-9735W má 15,6" bezrámečkový displej s TFT panelem, kapacitní dotykovou technologií a lesklou povrchovou úpravou, která skvěle zobrazuje všechny potřebné informace. Systém lze také připevnit pomocí standardu VESA 100 x 100 mm na stůl, na zeď nebo na stojan podle vašich potřeb a podmínek. Tento dotykový displej je skutečně připraven na vše.
Hlavní přednosti
-
Pokladní systém pro použití v obchodech a pohostinství
-
Dodáván s operačním systémem Windows 10 Enterprise
-
15,6" dotykový TFT displej s bezrámečkovým designem
-
Kapacitní dotyková technologie bez nutnosti zatlačení na obrazovku
-
Procesor Intel Celeron J6412 až do 2,6 GHz
-
8 GB operační paměť s možností rozšíření na 32 GB
-
128 GB SSD disk pro rychlejší chod softwaru
-
Nastavitelná výška a úhel pro lepší pozorovací vlastnosti
-
Montáž na zeď, stůl nebo stojan
-
Modulární systém pro snadnou výměnu komponent
-
Možnost instalace terminálu nebo čtečky čárových kódů a RFID karet
Optimální zobrazení
Mezi hlavní přednosti systému FEC PP-9735W patří 15,6" TFT displej s rozlišením 1920 x 1080. Poskytuje maximální jas až 300 nitů, abyste mohli nerušeně pracovat i na přímém slunci nebo v přeexponovaných místnostech. Senzor okolního světla umožňuje systému automaticky upravit jas podle daných podmínek. Dotyk je detekován pomocí změn kapacity, což činí systém citlivější a intuitivnější. Displej tak reaguje i na velmi jemný dotyk bez nutnosti tlaku.
Skvělý výkon
Základem tohoto pokladního systému je čtyřjádrový procesor Intel Celeron J6412 s maximálním taktem až 2,6 GHz. Procesoru sekunduje 8GB operační paměť DDR4 s možností rozšíření až na 32 GB díky jednomu volnému SO-DIMM slotu, což společně zajišťuje kvalitní výkon během práce. Grafická data zpracovává integrovaná grafická karta Intel HD Gen 7 a k dispozici je také SSD disk s kapacitou 128 GB, který ještě zrychluje chod celého softwaru.
Modulární systém
Modulární systém umožňuje snadno vyměnit všechny komponenty nebo vylepšit systém o libovolné přídavné zařízení. Snadno tak nainstalujete 1D a 2D čtečky čárových kódů, RFID karty nebo platební terminály. Přijetím debetních karet výrazně usnadníte zákazníkům nákupy, což povede ke zvýšení obratu a průměrné hodnoty nákupů. Současně se sníží riziko přijetí falešných nebo prošlých bankovek a navíc budete mít v pokladně nebo v kiosku menší množství hotovosti, což snižuje riziko ztrát v důsledku krádeže.
Specifikace
Značka: FEC
Řada: AERPPC
Model: PP-9735W
Určení: dotykový počítač
Software
Operační systém: Windows 10 Enterprise
Hardware
Procesor: Intel Celeron J6412
Počet jader: 4
Počet vláken: 4
Frekvence CPU: až 2 GHz
Burst Performance Technologie: Ano
Maximální frekvence CPU: 2,6 GHz
Kapacita L2 Cache: 2 MB
Grafická karta: Intel HD Gen 7
Frekvence GPU: 688 MHz
Maximální frekvence GPU: 854 MHz
Operační paměť: DDR4
Počet slotů: 2x SO-DIMM
Volné sloty: 1x SO-DIMM
Aktuální kapacita RAM: 8 GB
Maximální kapacita RAM: 32 GB
Paměťové zařízení: 1x 128GB M.2 NVMe SSD
Displej
Provedení: bez rámečku
Dotykové ovládání: Ano
Technologie dotyku: PCAP
Podsvícení: LCD
Technologie panelu: TFT
Úhlopříčka: 15,6"
Rozlišení: 1920 x 1080 px
Jas: 300 cd/m²
Rozhraní
USB: 1x USB 3.0, 3x USB 2.0
Sériový port: 2x RJ-45
LAN: 1x GbE RJ-45
Pokladní port: 1x RJ-11 (12V/24V)
Smart DD: 1x
Smart I/O: 1x (pro volitelný interface)
Video rozhraní: 1x VGA
Napájecí konektor: 1x 20V DC-IN
Zvukové vlastnosti
Reproduktory: 2x 2W
Prostředí
Typ montáže: VESA
Standard VESA: 100 x 100 mm
Provozní teplota: 0 °C - 40 °C (32 °F - 104 °F)
Skladovací teplota: -20 °C - 60 °C (-4 °F - 130 °F)
Napájení
Zdroj napájení: 90 W
Napájecí adaptér: externí
Fyzické vlastnosti
Barva krytu: černá
Designové prvky: stříbrná
Konstrukce: hliníková slitina + tvrzený plast
Hmotnost s podstavcem: 3,92 kg
Rozměry se stojanem (Š x V x H): 36,8 x 27,25 x 31,5 cm
Celková hmotnost balení: 6,7 kg
Celkové rozměry balení (Š x V x H): 49,2 x 16,8 x 48,8 cm
Obsah balení
-
1x 15,6" pokladní systém FEC AERPPC PP-9735W
-
1x příslušná dokumentace
| Rozlišení monitoru | 1920x1080 |
|---|---|
| Hmotnost (kg) | 3,42 |
| Barevné provedení | čierna/strieborná |
| Rozměry š x v x h (mm) | 368 x 272.5 x 315 |
| Úhlopříčka [palce] | 15,6" |
| Procesor | Intel Celeron J6412 |
| Operační systém | Windows 10 IoT Enterprise LTSC 64-bit |
| Jas (cd/m2) | 300 |
| HDD | 2,5" |
| Chlazení | Pasívne |
| Pevný disk | M.2 NVMe SSD 128GB |
| Frekvence CPU (GHz) | 2,6 |
| Technologie dotyku | Kapacitná |
| NFC | Nie |
| Operační paměť (GB) | 8 |
| Počet USB 2.0 | 3 |
| Typ pevného disku | SSD M.2 |
| Držák VESA | 100 x 100 |
| Pomér strán | 4:3 |






