Polaroid fotopapír Polaroid ZINK 3x4″, 20 fotografií

78 bodů do věrnostního systému
Cena
787 Kč s DPH

Výrobce

Kód produktu
788775

Hmotnost balení
0.07 kg

Informovat o dostupnosti Sledovat dostupnost - Informujte mě prosím, jakmile bude zboží opět k dispozici.
ks

Instantní film Polaroid Zink 3x4“ je určený pro instantní digitální fotoaparáty značky Polaroid. V balení najdete fotopapír pro výrobu 20 fotografií. Rozměry instantního filmu jsou vhodné pro instantní digitální fotoaparát Polaroid POP. ... Přečtěte si více

Instantní film Polaroid Zink 3x4“ je určený pro instantní digitální fotoaparáty značky Polaroid. V balení najdete fotopapír pro výrobu 20 fotografií. Rozměry instantního filmu jsou vhodné pro instantní digitální fotoaparát Polaroid POP.

Technologie tisku fotografie ZINK Zero Ink nepoužívá žádný inkoust, ale pokročilý kompozitní materiál fotopapíru a barvení krystalů působením tepla. Výstupem je vysoce kvalitní fotografie se sytými a plnými barvami. Potažení ochrannou vrstvou zajistí dlouhou životnost včetně naprosté odolnosti vůči blednutí barev nebo rozmazání.

Skvělou vychytávkou je možnost sundat zadní stranu fotografie, která obsahuje samolepící vrstvu. Tu si pak můžete jednoduše nalepit například do knihy přání nebo alba z rodinné akce, oslavy narozenin či svatby.

Vybrané parametry
Formát filmu Polaroid ZINK 3x4″
Typ filmu Barevný film
Polaroid fotopapír Polaroid ZINK 3x4″, 20 fotografií