Samyang 100mm f/2,8 ED UMC Macro pro Canon EF-M

Doprava Zdarma
1 529 bodů do věrnostního systému
Cena
15 294 Kč s DPH

Výrobce

Kód produktu
782156

Hmotnost balení
0.98 kg

Na skladě - Centrální sklad (dodání 5 - 6 pracovních dnů)
ks

Plnoformátový makro objektiv s manuálním zaostřováním. Je navržen pro digitální fotoaparáty s full frame snímačem. Jeho optický výkon je brilantní, poskytuje čistý a kontrastní obraz, živé barvy a příjemný bokeh. ... Přečtěte si více

Plnoformátový makro objektiv s manuálním zaostřováním. Je navržen pro digitální fotoaparáty s full frame snímačem. Jeho optický výkon je brilantní, poskytuje čistý a kontrastní obraz, živé barvy a příjemný bokeh. Jeho maximální poměr zvětšení 1:1 je nejlepší volbou pro detailní záběry květin a hmyzu. Může být však použit i jako 100mm teleobjektiv pro zachycení krajin či portrétů.

Samyang 100mm F2.8 ED UMC MACRO disponuje vysokou světelností F2.8. Můžete přesně a jednoduše ovládat objektiv při snímání různých scenérií včetně poměrně tmavých nebo naopak příliš osvětlených situací.

Konstrukce tohoto objektivu se skládá z 15 členů ve 12 skupinách zahrnující 1 sklo s vysokým indexem lomu (HR) a 1 sklo s extra nízkým rozptylem světla (ED) k minimalizaci barevných aberací a nepotřebného rozptylu světla s cílem nabídnout nejvyšší možné rozlišení. Povrchová úprava Ultra Multi Coating (UMC) je použita k optimalizaci průniku světla a snížení nežádoucích záblesků a stínů. Díky této optické konstrukci disponuje minimální zaostřovací vzdáleností 0,307m k zachycení subjektů ve velmi blízké vzdálenosti.

Vlastnosti:

  • Manuální makro teleobjektiv - Maximální poměr zvětšení 1:1. Může být použit jako 100mm teleobjektiv pro různé účely jako jsou krajiny a portréty.
  • Světelnost F2.8 - Světelnost F2.8 vytváří fantastické snímky s malou hloubkou ostrosti. Hladké ostření korunového prstence umožňuje přesné nastavení.
  • Vysoký index lomu (HR) a extra nízký rozptyl světla (ED) - Vysoký index lomu a extra nízký rozptyl světla účinně snižují chromatickou aberaci a nepotřebný rozptyl světla k zajištění vynikající obrazové kvality.
  • Technologie povrchové úpravy Ultra Multi Coating (UMC) - Firma Samyang Optics využívá vlastní technologii povrchové úpravy UMC k redukci záblesků a stínů pro zachycení jasných a barevných snímků.
  • 9ti lamelová kruhová clona - 9ti lamelová clona si udržuje téměř kruhový tvar i v uzavřeném stavu a znázorňuje sluneční paprsek stejně zářivě jako světlo hvězd.
Vybrané parametry
Hmotnost 720 g
Bajonet objektivu Canon EF-M
Délka 123 mm
Objektivy pro téma Portréty, Svatby, Makro
Typ objektivu Pevný
Minimální ohnisková vzdálenost 100 mm
Maximální ohnisková vzdálenost 100 mm
Maximální clona f/2,8
Minimální clona f/2,8
Maximální clona (max. zoom) f/32
Optická konstrukce (prvků/skupin) 15/12
Obrazová stabilizace Ne
Minimální zaostřovací vzdálenost 31 cm
Typ snímače FF (Fullframe)
Závit filtru 67 mm
Autofocus (AF) Ne
Auto/Manual focus AF/MF Ruční ostření