Samyang MF 24mm f/3,5 Tilt-Shift ED AS UMC Canon EF

-11% Doprava Zdarma
2 128 bodů do věrnostního systému
Cena
21 281 Kč s DPH

Běžná cena
23 883 Kč s DPH

Ušetříte
11% (2 602 Kč)

Výrobce

Kód produktu
198316

Hmotnost balení
0.69 kg

Na skladě - Centrální sklad (dodání 5 - 6 pracovních dnů)
ks

Plně manuální širokoúhlý objektiv s ohniskovou vzdáleností 24mm, světelností f/3,5 a možností naklonění a posunutí. ... Přečtěte si více

Širokoúhlý objektiv navržený pro zrcadlovky s full frame snímačem. Tento objektiv je vybavený funkcí Tilt-Shift s možností náklonu a posunutí objektivu, díky které fotografie působí jako miniatury.

Díky jedinečné optické a mechanické konstrukci je z objektivu ideální nástroj pro fotografování architektury a krajiny. Mechanismus optického náklonu umožňuje přesnou kontrolu nad hloubkou ostrosti a perspektivou. Je ideální pro tvůrčí fotografie s perspektivní nadsázkou, což umožňuje fotografům formovat snímky podle svých potřeb.

Konstrukce objektivu se skládá z 16 členů v 11 skupinách zahrnující 2 asférické členy a 2 skla s extra nízkým rozptylem světla. Tyto členy umožňují objektivu dokonale zachytit všechny detaily a poskytují vynikající optický výkon i při použití efektů náklonu a posunutí (Tilt-Shift).

Navíc je v tomto objektivu využita vícevrstvá antireflexní povrchová úprava Ultra Multi Coating (UMC), která poskytuje vynikající propustnost světla, vysoký kontrast a přirozené barvy. Díky velmi kvalitní optice a funkci Tilt-Shift, objektiv Samyang T-S 24mm F3.5 ED AS UMC, je v současné době jedním z nejmodernějších objektivů.

Vlastnosti:

  • Asférické členy (ASP) - Asférické členy slouží k snížení barevné aberace a k zajištění perfektní obrazové kvality a vysokého konstrastu ke středu a rohu snímku i v případě plně otevřené clony.
  • Extra nízký rozptyl světla (ED) - K zajištění vynikající obrazové kvality slouží extra nízký rozptyl světla, který účinně snižuje chromatickou aberaci.
  • Povrchová úprava Ultra Multi Coating (UMC) - K redukci záblesků, stínů a pro zachycení jasných a svěžích barevných snímků firma Samyang Optics využívá vlastní technologii povrchové úpravy UMC.
  • Tilt-Shift - Tato speciální fukce Tilt-Shift (Naklonit-Posunout) je ideální k zachycení reálných a kreativních snímků. Fotografie s tilt-shift efektem působí dojmem miniatur.
Vybrané parametry
Hmotnost 680 g
Bajonet objektivu Canon EF
Délka 111 mm
Průměr 86 mm
Objektivy pro téma Krajiny, Interiéry, Architektura, Video
Typ objektivu Pevný
Minimální ohnisková vzdálenost 24 mm
Maximální ohnisková vzdálenost 24 mm
Maximální clona f/3,5
Minimální clona f/3,5
Maximální clona (max. zoom) f/22
Optická konstrukce (prvků/skupin) 16/11
Obrazová stabilizace Ne
Sluneční clona součástí Ne
Počet lamel clony 6
Otočný přední člen Ne
Minimální zaostřovací vzdálenost 20 cm
Typ snímače FF (Fullframe)
Závit filtru 82 mm
Autofocus (AF) Ne
Datum uvedení na trh 2013/01
Auto/Manual focus AF/MF Ruční ostření