PRÁVĚ PROBÍHAJÍCÍ AKCE:  💰 B+W VÝPRODEJ 💰 VÝPRODEJ 💰

2 699 bodů do věrnostního systému
Cena
26 990 Kč

Výrobce
Sony

Kód produktu
789948

Obvyklá dostupnost 2 dny - Externí sklad Oehling Group
ks
(4 ks na skladě)

Poslední model řady RX100 Mark VI posunul pomyslnou laťku dokonalosti opět o něco výš. ... Přečtěte si více

Rozšiřte své možnosti s vysokým zoomem a rychlejším ostřením

Výjimečný výkon v elegantním provedení
Obsahuje všechny funkce, které potřebujete k zachycení okamžiku – široký 24-200mm rozsah zoomu, automatické ostření rychlé jako blesk, rychlé souvislé fotografování, vylepšené možnosti videa a funkčnost na profesionální úrovni – to vše v pozoruhodně kompaktním těle.

Skvělý rozsah zoomu - Prozkoumejte více ze světa díky širšímu rozsahu zoomu

Úchvatný obraz s vysokým rozlišením: od širokoúhlých záběrů po teleobjektiv
Všechny aspekty a součásti fotoaparátu RX100 VI byly vytvořeny tak, aby ve vzájemné kombinaci dosáhly bezkonkurenčního obrazu. Chytře navržená optika skrývá neuvěřitelnou sílu v malém provedení, zatímco optická stabilizace obrazu zajistí stabilní snímek i při fotografování z ruky za maximálního přiblížení v rozsahu teleobjektivu. A pokročilý obrazový procesor zajistí lepší vnímání rozlišení obrazu s nízkým šumem.

Vypracovaná, vysoce výkonná optika

Objektiv ZEISS Vario-Sonnar T* 24-200 mm F2.8-4.5 s novým designem
Nový systém objektivu je nakonfigurován tak, aby dosáhl maximálního rozlišení a čistoty obrazu napříč celým rozsahem zoomu a současně opravil sférické, komatické a chromatické aberace. Přináší skutečně pozoruhodné možnosti teleobjektivu v kapesním provedení a může zásadně rozšířit vaše tvořivé možnosti.

Širokoúhlý objektiv v kompaktním provedení - Optika objektivu (15 členů ve 12 skupinách) poskytuje bezkonkurenční vysoce kvalitní obraz napříč širokým rozsahem zoomu i přes kompaktní konfiguraci.

Optika s vysokým rozlišením - Členy objektivu včetně čtyř čoček AA (Advanced Aspherical) a dvou skleněných členů ED (extra nízký rozptyl) společně pomáhají dosáhnout vynikajícího rozlišení až na úplném okraji snímku, napříč celým rozsahem teleobjektivu.

Optika s vysokým rozlišením - Členy objektivu včetně čtyř čoček AA (Advanced Aspherical) a dvou skleněných členů ED (extra nízký rozptyl) společně pomáhají dosáhnout vynikajícího rozlišení až na úplném okraji snímku, napříč celým rozsahem teleobjektivu.

Optický stabilizátor obrazu SteadyShot

Pokročilá stabilizace obrazu odpovídá 4,0x rychlejšímu1 expozičnímu času
Společnost Sony je právem hrdá na svůj sofistikovaný systém stabilizace obrazu, který jsme nadále vylepšili, takže nabízí stupeň stabilizace odpovídající 4,0x zvýšení rychlosti závěrky při vysokém přiblížení 200mm1. Pořizujte vysoce kvalitní snímky i na velkou vzdálenost a při slabém osvětlení, a to díky spolehlivě stabilnímu záznamu z ruky.

Vysoce výkonný obrazový snímač CMOS typu 1.0 - Snímač CMOS typu 1.0 využívá složené provedení, díky kterému se zvýšila rychlost zpracování, zatímco technologie převráceného snímače zvyšuje efektivitu zachycení světla a umožňuje dosáhnout širšího rozsahu citlivosti (ISO 80–12800) s nížším šumem.

Pokročilý obrazový procesor BIONZ X přispívá ke kvalitě obrazu - Pokročilý algoritmus zpracování BIONZ X přispívá k vyššímu vnímanému rozlišení, nižším hladinám šumu a k přesnější detekci obličeje a očí. Vylepšená rychlost obrazového procesoru také umožňuje rychlejší detekci AF/AE.

Spolehlivé automatické ostření

Systém hybridního automatického ostření dosahuje nejrychlejšího4 ostření: 0,03 s.
Špičkového a rychlého automatického ostření je dosaženo kombinací rychlého automatického ostření s fázovou detekcí v ohniskové rovině, vynikajícími možnostmi sledování a automatického ostření s detekcí kontrastu s vysokou úrovní přesnosti.

Pokrytí oblasti 315 body automatického ostření s fázovou detekcí
315 bodů automatického ostření s fázovou detekcí v ohniskové rovině pokrývá 65 % obrazu a široká oblast a hustá konfigurace znamená, že i vzdálené, malé, rychle se pohybující a těžko zaostřitelné objekty lze zachytit na okraji snímku.

Automatické ostření zachytí i rychlé objekty - Když se objekt rychle pohybuje a mění směr, technologie sledování AF s vysokou hustotou dokáže sledovat akci díky husté koncentraci bodů AF kolem umístění objektu.
Automatické zaostření na oči se hodí na portréty - Sofistikovaný systém automatického zaostření na oči má vynikající výkon sledování při přesném zaostření na oči objektu, které umožňuje pořizovat lepší portrétní záběry.
Snadné posouvání ostření díky dotykovému ostření - Funkce dotykového ostření umožňuje nastavit ostření pouhým stiskem displeje, zatímco automatické ostření dotykovým panelem umožňuje přetažením prstem intuitivně určit místo zaostření během používání hledáčku.

Nepromeškejte vrchol akce - Zachyťte každý okamžik rychlostí 24 sn/s se sledováním AF/AE

Spolehlivé souvislé fotografování rychle se pohybujících objektů
Když chcete spolehlivě zachytit každý okamžik nepřetržité akce, funkce souvislého fotografování zachytí až 24 snímků za sekundu a až 233 souvislých snímků.

Expresivnější video - Kvalitní videa ve 4K s vyšší všestranností produkce

První podpora HDR (HLG) mezi fotoaparáty Cyber-shot
Video HDR (vysoký dynamický rozsah) s širokým rozsahem barev a jasu si nyní můžete vychutnat bez zpracování navíc díky možnosti záznamu ve formátu HLG (Hybrid Log-Gamma).

Rychlé hybridní automatické ostření = lepší videa - Rychlé hybridní automatické ostření využívá širokého pokrytí AF s fázovou detekcí ve videích i na snímcích k plynulému automatickému ostření. U automatického ostření můžete také upravit rychlost a použít kreativní efekty, například pomalé ostření.
Snímání s nastavením S-Gamut a S-Log3 pro více flexibility při postprodukci - Křivky S-log2 a S-log3 gamma zachycují širší rozsah jasu a barev a dávají vám kreativní svobodu při gradaci barev během postprodukce a současně minimalizují přeexponování.

Vysoká všestrannost

Snadný přístup k elektronickému hledáčku jedním stiskem
Výsuvný hledáček, který je ihned dostupný po stisknutí tlačítka, představuje organický elektroluminiscenční displej s rozlišením přibl. 2,35miliónu bodů, který zachytí drobné detaily objektu i věrnou reprodukci tónů.
Obrazovka LCD je kompatibilní s dotykovou závěrkou
Dotyková závěrka představuje intuitivní alternativu ke stisknutí tlačítka spouště závěrky a v některých situacích může být ještě dostupnější, záleží na způsobu držení fotoaparátu. Obrazovku můžete vyklopit zhruba o 180 °nahoru a o 90 °dolů.

Kompletní specifikace zde.

Vybrané parametry
Barva Černá
Efektivní rozlišení 20 Mpx
Datum uvedení na trh 2018/06
Maximální ohnisková vzdálenost zoomu 200 mm
Minimální ohnisková vzdálenost zoomu 24 mm
Typ kompaktního fotoaparátu Stylové