PRÁVĚ PROBÍHAJÍCÍ AKCE:  💰 B+W VÝPRODEJ 💰 VÝPRODEJ 💰

Novinky
599 bodů do věrnostního systému
Cena
5 990 Kč

Výrobce

Kód produktu
801517

Hmotnost
217 kg

Obvyklá dostupnost 2 dny - Externí sklad Oehling Group
ks
(1 ks na skladě)

• Pro tvůrce obsahu, podcastery, kameramany
• Pro fotoaparáty Sony s MI Shoe
• Pokročilá technologie formování paprsku
• Snímací vzory Super/Uni/Omni
• 3,1" kompaktní design
• Digitální přenos zvuku do fotoaparátu
• DSP s automatickou úrovní a potlačením šumu
• Konstrukce odolná proti nárazům a vibracím
• Bezkabelový a bezbateriový provoz
• Odolnost proti prachu/vlhkosti, větrná ochrana ... Přečtěte si více

Zachyťte křišťálově čistou řeč, rozhovory, atmosféru nebo zvuky přírody pomocí digitálního mikrofonu Sony ECM-B10, který se montuje na fotoaparát a je určen pro tvůrce obsahu na cestách, podcastery a videografy používající fotoaparáty Sony vybavené paticí MI (Multi Interface Shoe). Kombinace digitálního zpracování signálu s pokročilým formováním paprsku.

ECM-B10 Nejdůležitější informace

 • Digitální zpracování signálu pomocí technologie formování paprsku
 • Kompaktní, lehký a přenosný s délkou pouhých 3,1"
 • Tři volitelné vzory snímání: Super/Uni/Omnidirectional
 • Funkce automatické úrovně
 • Vysoce účinné šumové filtry: Noise Cut a Low Cut
 • Patice MI (Multi-Interface) nevyžaduje žádné baterie ani kabely
 • Přepínač digitální/analogový pro kompatibilitu s širokou řadou fotoaparátů Sony
 • Přímé ovládání pomocí intuitivního, snadno viditelného zadního panelu
 • Potlačení šumu přispívá k vysoké kvalitě zvuku
 • Dodávané chlupaté čelní sklo pro snížení hluku větru
 • Navrženo pro potlačení vibrací a mechanického hluku
 • Konstrukce odolná proti prachu a vlhkosti

Snímejte křišťálově čistou řeč, rozhovory, prostředí nebo zvuky přírody pomocí digitálního mikrofonu Sony ECM-B10, který se montuje na fotoaparát a je určen pro tvůrce obsahu na cestách, podcastery a kameramany používající fotoaparáty Sony vybavené paticí MI (Multi Interface Shoe). Mikrofon kombinuje digitální zpracování signálu s pokročilou technologií formování paprsku a poskytuje mimořádně směrový výkon v pozoruhodně kompaktním balení, které zajišťuje flexibilitu a mobilitu i při natáčení s gimbalem a gripem. ECM-B10 nabízí tři typy snímacích vzorů v jediném mikrofonu. Při pořizování selfie a rozhovorů použijte supersměrový vzor pro těsné zaměření snímání zvuku na jeden objekt přímo před kamerou. Přepněte na jednosměrný vzor pro širší záběr nebo pokud máte před kamerou dva objekty. Všesměrové nastavení zachycuje zvuk v 360° poli kolem mikrofonu, což je chytrá volba pro snímání zvuků z okolí a hlasů zpoza kamery.

Vysoce kvalitní záznam a digitální přenos do fotoaparátu

ECM-B10 převádí analogový zvuk na digitální v těle mikrofonu a provádí digitální zpracování signálu pomocí jedinečných algoritmů společnosti Sony - umožňuje tři směrové snímací vzory i redukci šumu. Digitální konverze v těle mikrofonu také pomáhá snižovat šum uvnitř mikrofonu.

Přímý digitální přenos zvuku do fotoaparátu eliminuje degradaci signálu a poskytuje nedotčené zvukové záznamy ve fotoaparátu bez šumu a sykavek, které jsou běžné u analogových předzesilovačů v mnoha fotoaparátech.

Jednoduchý přepínač digitální/analogový také zajišťuje kompatibilitu s celou řadou fotoaparátů využívajících analogové rozhraní. ECM-B10 je kompatibilní s fotoaparáty a7R IV, a7C, ZVE10 a dalšími produkty Sony s MI (Multi-interface shoe), které podporují digitální zvuk.

Pokročilá technologie Beamforming

Model ECM-B1M je vybaven čtyřmi vysoce výkonnými mikrofonními kapslemi. Digitální zpracování signálu pomocí technologie tvarování paprsku dosahuje vysoce kvalitního zvuku se třemi přepínatelnými směrovostmi, což poskytuje tři mikrofony v jednom, včetně supersměrovosti.

Výběr ze tří vzorů snímání

Vyberte si nejvhodnější vzor snímání pomocí snadno dostupného třípolohového přepínače na zadním panelu mikrofonu. Rychle přepínejte mezi třemi vzory snímání, což vám umožní flexibilně se přizpůsobit vašim požadavkům na snímání.

Supersměrové snímání: Zaostřená přední plocha

Supersměrový vzor je ideální pro selfie nebo rozhovory, protože sbírá zvuk ze zaostřené oblasti před mikrofonem a účinně potlačuje zvuky mimo osu a za fotoaparátem.

Jednosměrný: Široký čelní rozsah

Jednosměrný vzor, který je ideální pro rozhovory s více osobami, zachycuje zvuk z širokého pole před mikrofonem a zároveň minimalizuje snímání zezadu.

Všesměrový: zvuk z libovolného směru

Všesměrový vzor snímá zvuk rovnoměrně ze všech směrů, což je užitečné pro záznam zvuků z okolí nebo hlasu operátora.

Šumové filtry, automatická úroveň, ovládání podložky na intuitivním, snadno viditelném zadním panelu

Ovládací prvky pro vzor snímání a další funkce jsou snadno dostupné na zadním panelu a na první pohled viditelné pro rychlé nastavení během snímání.

Filtr proti šumu a low-cut filtr modelu ECM-B10 velmi účinně redukují cizí okolní zvuky a vyřezávají nízkofrekvenční šum pomocí algoritmů digitálního zpracování signálu, čímž maximalizují kvalitu zvuku ve fázi záznamu a snižují potřebu složitého následného zpracování.

Automatická regulace úrovně a variabilní podložka (-20, -10, 0 dB) usnadňují nastavení optimální úrovně záznamu.

Kompaktní a přenosný mikrofon

I při délce pouhých 3,1" nabízí mikrofon ECM-B10 působivé směrové snímání zvuku. Jeho malé rozměry poskytují dostatek prostoru pro širokoúhlé objektivy, použití hledáčku a gimbalu.

Připojení bez kabelu

Pro připojení k široké škále fotoaparátů Sony vybavených paticí MI nejsou potřeba žádné kabely. Absence propojovacích kabelů znamená, že se do mikrofonu nemůže mechanicky přenášet žádný šum prostřednictvím kabelů a konektorů.

Navrženo tak, aby minimalizovalo hluk způsobený otřesy a vibracemi

Mikrofon ECM-B10 je vybaven pokročilou konstrukcí potlačující otřesy a vibrace, která účinně minimalizuje nízkofrekvenční nebo manipulační hluk, který může zhoršovat kvalitu zvuku.

Konstrukce odolná proti prachu a vlhkosti

Model ECM-B10, který doplňuje podobně odolné fotoaparáty proti prachu a vlhkosti, je navržen pro bezstarostné venkovní snímání.

Provoz bez baterií

Napájení probíhá prostřednictvím patice MI v kompatibilních fotoaparátech, takže se nemusíte obávat, že by se baterie mikrofonu během snímání vybily.

Dodávaná větrná ochrana

Mikrofon ECM-B10 se dodává s chlupatou přední ochranou, která je snadno odnímatelná a účinně snižuje hluk větru pro zachycení čistého zvuku při venkovním natáčení.