VALLERRET spodní unisex rukavice Power Stretch Pro vel. L

88 bodů do věrnostního systému
Cena
882 Kč s DPH

Výrobce

Kód produktu
798473

Hmotnost balení
0.08 kg

Na skladě - Centrální sklad (dodání 5 - 6 pracovních dnů)
ks

Spodní rukavice Vallerret Power Stretch Pro jsou skvělým doplňkem pro všechny typy rukavic Vallerret. Ukazovák a palec rukavice podporují ovládání dotykových obrazovek. ... Přečtěte si více

Proč rukavice Vallerret?

  • Používají vynikající materiály Polartec Power Stretch Pro
  • Sají vlhkost, jsou hřejivé a pohodlné
  • Ideální na podzimní či jarní nošení nebo do mírné zimy
  • Vhodné pro dotykové displeje
  • Určeno pro lehkou zimu okolo 0°C, jarní a podzimní dny

Spodní rukavice Power Stretch Pro unisex jsou skvělým doplňkem pro vaše rukavice. Potřebujete zahřát své prsty v chladném počasí ještě více, než vám nabízejí vaše rukavice? Spodní rukavice Vallerret jsou tenké a lze je použít jako vnitřní vrstvu, společně s vnějšími rukavicemi poskytují lepší tepelnou izolaci, vašim prstům tak nabízí komfortnější a teplejší prostředí.

Spodní rukavice jsou na ukazováčku a palci opatřeny speciální vodivou semišovou vrstvou, která umožňuje ovládání dotykových obrazovek. Není tak potřeba při použití mobilního telefonu, tabletu, či dotykového displeje fotoaparátu, rukavice zcela sundávat z rukou.

Polartec Power Stretch Pro: Pokročilá dvojitá úpletová vrstva Polartec zaručuje, že spodní rukavice budou dobře sloužit a dlouho vydrží

Spodní rukavice unisex Power Stretch Pro můžete použít jako spodní vrstvu do stávajících rukavic, nebo je nosit samostatně během teplot okolo 0°C.

Přejete si více tepla? Chcete, aby vám bylo tepleji, použijte je jako spodní vrstvu do kteréhokoliv modelu rukavic Vallerret.

Jak vybrat správnou velikost rukavic vám poradíme zde.

Vybrané parametry
Konfekční velikost L