Venkovní IP kamera, 3MP snímač, rozlišení 2K, objektiv 2,8 mm, 1x port RJ-45, Wi-Fi 2,4GHz, AI detekce osob a vozidel, barevné noční vidění s IR přísvitem až 30 mA LED s dosahem 15 m, podpora karet microSD. ... Přečtěte si více
Pořiďte si venkovní IP kameru EZVIZ H4 s krytím IP67. Je vybavena 1/2,7" snímačem CMOS s rozlišením 3 megapixely. Dokáže zachytit video v rozlišení 2 304 x 1 296 při 25 snímcích za sekundu. Můžete se těšit na barevné noční vidění. Infračervené přisvícení dosahuje až do vzdálenosti 30 m, zatímco bílé LED světlo dosáhne až do vzdálenosti 15 m. Zaznamenané záběry se ukládají na kartu microSD s kapacitou až 512 GB (nutno dokoupit), nebo na placeném úložišti Ezviz Cloud. Snadné ovládání a správa kamery prostřednictvím mobilní aplikace EZVIZ, která je k dispozici pro systémy Android a iOS. Připojení k síti zajišťuje konektor RJ-45 nebo bezdrátové připojení Wi-Fi.
Hlavní výhody
- Detekce osob a vozidel s podporou umělé inteligence
- Barevné noční vidění s osvětlením LED až do vzdálenosti 15 m
- Infračervené osvětlení s dosahem 30 m
- Obousměrná komunikace díky duálnímu mikrofonu a reproduktoru
- Vodotěsné provedení s krytím IP67
- Možnost připojení přes Wi-Fi nebo RJ-45
- Podpora karet microSD s kapacitou až 512 GB
- Aktivní obrana - zvukový alarm a blikající světlo
- Správa a ovládání kamery prostřednictvím mobilní aplikace
- Kompatibilní s hlasovými asistenty
Umělá inteligence pro spolehlivou detekci
Kamera H4 využívá pokročilý algoritmus umělé inteligence k rozpoznávání osob a vozidel a eliminuje falešné poplachy způsobené listím nebo pohybem hmyzu. Kamera vás upozorní na podezřelou činnost, například na neoprávněné parkování na vašem pozemku. Podle potřeby si můžete přizpůsobit oblast detekce i soukromou zónu bez nahrávání. Vestavěný duální mikrofon a reproduktor zajišťují obousměrnou komunikaci s návštěvníky. Nezvané hosty pak spolehlivě odradí zvukový alarm a blikající světlo. Velkou výhodou je navíc kompatibilita s hlasovými asistenty Amazon Alexa a Google Assistant.
Specifikace
- Značka: BRAIN, s. r. o., s. r. o.
- Model: H4
- Určení: venkovní IP kamera
- Typ kamery: Věžová
- Detekce: pohyb, osoby, vozidla
Kamera
- WDR: digitální
- Obrazový snímač: 1/2,7" CMOS
- Rozlišení: 3 MP (2 304 x 1 296 při 25 fps)
- Objektiv: 2,8 mm, pevný
- Zorný úhel: 122°
- Pozorovací úhel: horizontální 106°, diagonální 122°
- Osvětlení: hybridní infračervené osvětlení (30 m), LED osvětlení (15 m)
- Denní/noční režim: barevný
- Komprese videa: H.264, H.265
Bezdrátové funkce
- Wi-Fi: 2,4 GHz (802.11b/g/n)
- Přenosová rychlost: 150 Mb/s
- Typ antény: vestavěná
Konektory a rozhraní
- LAN: 1x RJ-45 (10/100 Mb/s)
- Slot MicroSD: až 512 GB
- Alarm: ano
- Zvuk: mikrofon, reproduktor
Napájení
- Napájení: DC 12 V / 1 A (adaptér je součástí dodávky)
- Max. Spotřeba energie: 8 W
Fyzické parametry
- Stupeň krytí: IP67
- Provozní teplota: -30 až 50 °C
- Hmotnost: 229 g
- Rozměry (š x v x h): 106 x 90 x 106 mm
- Barva: bílá
Obsah balení
- 1x zařízení
- 1x napájecí adaptér
- 1x vrtací šablona
- 1x sada šroubů
- 1x příslušná dokumentace
| LAN | Ano |
|---|---|
| Rozlišení | 2304 x 1296 |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Baterie | Nie |
| Hmotnost (g) | 229 |
| Napájení | 12V 1A |
| Barevné provedení | Biela |
| Rozměry š x v x h (mm) | 106 x 90 x 106 |
| Rozlišení (Mpix) | 3 |
| Rozhraní | LAN + WiFi |
| Provozní teplota (°C) | -30 až 50 |
| Rychlost LAN portů | 10/100 Mbps |
| Provozní prostředí | Vonkajšie |
| WiFi | Áno |
| Smart aplikace | Ezviz |
| Snímač | 1/2,7" |
| Dosah IR přísvitu | 30 |
| Délka záruky (měsíce) | 24 |
| Montáž | Stropný |
| Přísvit | Áno |
| Varifokální objektiv | Nie |
| Délka záruky pro IČO (měsíce) | 24 |
| Mikrofon / reproduktor | Ano / Ano |
| Režim den / noc | ICR (IR cut filtr), plnobarevný |
| Spotřeba – provoz [W] | 8 |
| Provedenie | Turret |
| Napájecí konektor | DC konektor |
| Slot pro paměťovou kartu | Áno |







