PRÁVĚ PROBÍHAJÍCÍ AKCE:  💰 B+W VÝPRODEJ 💰 VÝPRODEJ 💰

Visible Dust Mini-Nass-Kit 1.0 Sensor Clean

69 bodů do věrnostního systému
Dostupnost
Produkt již není v nabídce

Výrobce

Kód produktu
195843

Hmotnost
0.5 kg

Náhradní produkt

Čistící sada(4 x zelené stěrky a 1 ml čistícího roztoku) pro slabší znečištění pro plnoformátové snímače výšky 24 mm. ... Přečtěte si více

  • Čistící sada Vynikající kvality s antistatickými ​​vlastnostmi
  • Bezbarvý roztok bez přísady alkoholu s řízeným odpařováním
  • Super měkký dvouvrstvý vysoce absorpční materiál

Čistící sada (4 x zelené stěrky a 1 ml čistícího roztoku) pro plnoformátové zrcadlovky výšky 24 mm. Stěrky s čistící kapalinou citlivě a bezpečně odstraní ze snímače všechny zaschlé skvrny, které si našly cestu na váš senzor. Sada je vynikající pro odstranění slabšího znečištění jako jsou stopy po ulpělém prachu a vody či kondenzátu. Ošetřený snímač čistící kapalinou poskytuje vynikající ochranu aktivně odpuzující prach a bránící jeho dalšímu nahromadění.

Upozornění
Visible Dust čistící roztoky a stěrky jsou navrženy tak aby dosahovaly optimálních výsledků a jejich použití bylo bezpečné. Prosím, nepoužívejte alternativní kapaliny s těmito stěrkami. Tvrdší částice v kapalině levnějšího provedení může snadno způsobit poškrábání low pass filtru. Čistící prostředky jsou určeny k nanesení nejprve na stěrku, takže není třeba mít obavy že by tekutina prosákla až k senzoru.

Vybrané parametry
Technika čištění Mokré dotykové
Určeno pro čištění Obrazové snímače
Intenzita znečištění Střední, Silné