Vnitřní kamera, 1080p, panoramatický pohled díky otáčení, infračervené LED diody pro noční vidění, detekce pohybu se sledováním, obousměrná komunikace, praktická aplikace pro snadné ovládání a přehled o dění v domácnosti. ... Přečtěte si více
Chytrá kamera Ezviz HC6 dohlíží na váš domov, i když jste v práci, na dovolené nebo na návštěvě u příbuzných. Je určena do interiéru a lze ji použít i jako dětskou chůvičku. Zároveň vždy víte, co dělá váš pes, kočka nebo jiný domácí mazlíček. Kamera rozpozná pohyb a otočí se za ním. Vše tak bedlivě sleduje, aby vám nic neuniklo.
Hlavní výhody
- Vysoké rozlišení 1080p pro čistý obraz
- Noční vidění díky infračerveným LED diodám
- Otáčení kamery pro panoramatický pohled
- Detekce pohybu se sledováním
- Obousměrná komunikace
- Praktická aplikace pro snadné ovládání odkudkoli
- Použití i jako chůvička
Vysoce kvalitní rozlišení a noční vidění
Kamera Ezviz vám nabízí vysoké rozlišení 1080p. Díky možnosti otáčení získáte doslova panoramatický pohled na dění kolem objektivu. Dokonce máte jasný výhled i v noci. Kamera má zabudované infračervené diody LED, které vám poskytnou jasné černobílé noční vidění s dosahem až 10 m.
Detekce pohybu
Jakmile kamera detekuje pohyb, zaměří objekt. Otočí se za ním a pozoruje ho. Tímto způsobem zachytí první krůčky vašeho dítěte, roztomilé okamžiky vašeho psa a další vzácné okamžiky, které si chcete uchovat.
Obousměrná komunikace díky aplikaci
Dostal se k vám domů nevítaný host? Promluvte na něj a zaplašte ho. Kamera vám umožní obousměrnou komunikaci. Můžete tak snadno napomenout svého mazlíčka, aby přestal žvýkat nábytek, nebo si jen tak popovídat s rodinnými příslušníky. Díky aplikaci Ezviz máte kontrolu nad vším, co se doma děje, ať už jste v práci nebo kdekoli jinde.
Specifikace
- Značka: Evizz, s. r. o.
- Model: H6C
- Určení: kamera
- Obrazový snímač: F 2,4 @ 1/3" CMOS s progresivním skenováním
- Rychlost závěrky: samočinná závěrka
- Dosah infračerveného nočního vidění: až 10 m
- Objektiv: 4 mm
- Úhel pohledu: 85° úhlopříčka, 75° horizontální, 45° vertikální
- Uchycení objektivu: M12
- DNR: 3D DNR
- WDR: Digitální WDR
- Přepínání den/noc: IR-cut filtr s automatickým přepínáním
Video a zvuk
- Maximální rozlišení: 1080p, 1920 x 1080
- Snímková frekvence: max. 15 snímků/s, samočinná adaptace během síťového přenosu
- Komprese videa: H.264
- Přenosová rychlost videa: Quad HD, Full HD, HD, Standard, adaptivní přenosová rychlost
Úložiště
- Místní úložiště: podpora karet microSD až do kapacity 256 GB
- Cloudové úložiště: podpora úložiště Ezviz CloudPlay (vyžaduje předplatné)
Síť
- Standard Wi-Fi: IEEE 802.11 b, 802.11 g, 802.11 n
- Frekvenční rozsah: 2,4 až 2,4835 GHz
- Šířka pásma: podpora 20 MHz
- Zabezpečení: 64/128bitový WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK
- Přenosová rychlost: 11b 11 Mb/s, 11g 54 Mb/s, 11n: 72 Mb/s
- Párování Wi-Fi: AP
- Wired network: RJ45 x 1 (10M/100M adaptivní ethernetový port)
Napájení:
- Napájení: DC 5 V/1 A
- Spotřeba energie: max. 5 W
Fyzické parametry
- Barva: bílá
- Hmotnost: 218 g
- Rozměry: 88 x 111 x 82,2 mm
Obsah balení
- 1x fotoaparát
- 1x napájecí adaptér 5V/1A s micro USB
- 1x šrouby
| LAN | Ano |
|---|---|
| Rozlišení | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Objektiv | 4 mm |
| Baterie | Nie |
| Hmotnost (g) | 218 |
| Napájení | 5V 1A |
| Barevné provedení | Biela |
| Rozměry š x v x h (mm) | 88 x 111 x 82,2 |
| Rozlišení (Mpix) | 2 |
| Zorný úhel | 75 |
| Rozhraní | LAN + WiFi |
| Rychlost LAN portů | 10/100 Mbps |
| Provozní prostředí | Vnútorné |
| WiFi | Áno |
| Bluetooth | Nie |
| Smart aplikace | Ezviz |
| Snímač | 1/3" |
| Dosah IR přísvitu | 10 |
| Délka záruky (měsíce) | 24 |
| Montáž | Nástěnné |
| Přísvit | Áno |
| Varifokální objektiv | Nie |
| Otočná | Áno |
| Délka záruky pro IČO (měsíce) | 24 |
| Video komprese | H.264 |
| Mikrofon / reproduktor | Ano / Ano |
| Režim den / noc | ICR (IR cut filtr) |
| Spotřeba – provoz [W] | 5 |
| Provedenie | Speed dome (PTZ) |
| Slot pro paměťovou kartu | Áno |




