Walimex držák blesku s Magic Softboxem 40x40cm

315 bodů do věrnostního systému
Cena
3 151 Kč s DPH

Výrobce

Kód produktu
798240

Hmotnost balení
1.95 kg

Na skladě - Centrální sklad (dodání 5 - 6 pracovních dnů)
ks

Magic Softbox 40x40cm pro kompaktní blesky. Softbox vytváří měkké světlo, vhodné zejména pro produktovou fotografii a fotografii aktů. ... Přečtěte si více

  • profesionální nástroj pro kompaktní blesky s výškou do cca. 24cm
  • vytváří měkké světlo pro portréty, produktové fotografie a fotografie aktů
  • s výškově nastavitelným držákem blesku a variabilní paticí blesku
  • kulová hlava pro větší flexibilitu
  • Otočný držák blesku s ramenem TELESCOPIC
  • rychlé a variabilní přizpůsobení formátu
  • fotografování jednou rukou s ergonomickým úchopem
  • s paticí, rychloupínací deskou (1/4 palce) a pohodlnou přepravní taškou

Cenově výhodná, špičková kvalita a skvělé pohodlí, to je držák walimex Flip Flash v sadě společně s Magic Softbox pro kompaktní blesky. Toto duo je vhodné zejména pro portrétní a reportážní fotografie a nemělo by chybět ve vašem fotografickém vybavení.

Walimex Magic Softbox je ideálně vhodný k vytváření měkkého světla pro portréty, produktové fotografie a fotografie aktů. Vaše kompaktní flash zařízení lze namontovat na integrovaný držák blesku. Tento držák je výškově nastavitelný, a proto obzvláště flexibilní. Můžete tedy použít flash zařízení s výškou do 24cm. Délka lišty je s prodlouženým otvorem slotu ještě pružnější, takže můžete používat kompaktní blesky s větším úhlem náklonu. Díky této pohodlné liště můžete své ultrakompaktní flash studio nastavit během několika sekund. Můžete začít okamžitě.

Díky této konzole Flip Flash se zvětší vzdálenost mezi bleskem a objektivem a tím se efekt červených očí sníží na minimum. Výsledkem tohoto rámečku je lepší osvětlení fotografií v interiéru a tím lepší kvalita obrazu. Váš fotoaparát je vždy bezpečně zafixován a fotografie ve formátu portrétu lze bez problémů realizovat. Vaše zařízení lze optimálně používat. Extra výhoda: Pomocí teleskopické techniky lze Flash Bracket variabilně použít i na výšku.