Walimex pro A20 hliníková gimbal hlava

500 bodů do věrnostního systému
Cena
5 003 Kč s DPH

Výrobce

Kód produktu
796270

Hmotnost balení
1.16 kg

Na skladě - Centrální sklad (dodání 5 - 6 pracovních dnů)
Předpokládaný datum odeslání 26.06.2024
ks

Vysoce kvalitní stativová hlavice pro fotoaparáty s velkými teleobjektivy, vhodná pro fotografování přírody a panoramatické fotografie.

Hlava stativu s kardanem umožňuje nejen dokonalé vyvážení fotoaparátu s těžkým teleobjektivem, ale také umožňuje extrémně plynulé a stabilní záběry.

Zejména při fotografování přírody můžete realizovat jedinečné snímky létajících ptáků, protože můžete snadno sledovat kameru a zaostření a jednoduše stisknout spoušť ve správný okamžik.

Integrovaná ložiska umožňují velmi přesné pohyby všech os. Arca-Swiss umožňují přizpůsobení hliníkové stativové hlavice walimex pro A20 jakékoli kombinaci fotoaparátu nebo objektivu a každou váhu lze vyrovnat na maximální limit 20 kg.

Hlava stativu je vyrobena z cnc frézovaného hliníku. Díky pevné konstrukci je podobně odolný proti zkroucení, stabilní a také lehký.

V rychloupínací destičce najdete dvě zálohy, aby kamera nemohla vyklouznout z kloubu.

Integrované cm-stupnice na ramenech usnadňují hledání všech nastavení, i když změníte polohu nebo umístění. Panoramatické stupnice na dvou kloubech vám umožňují přesné úpravy úrovní a přesné záběry.

Vybrané parametry
Hmotnost 920 g
Typ hlavy Gimbal
Nosnost 20 kg
Materiál Hliník
Samostatné panoramatické zamykání Ano
Typ rychloupínací destičky Arca kompatibilní
Walimex pro A20 hliníková gimbal hlava