327 bodů do věrnostního systému
Cena
3 273 Kč s DPH

Výrobce

Kód produktu
796282

Hmotnost balení
0.34 kg

Na skladě - Centrální sklad (dodání 5 - 6 pracovních dnů)
ks

Audioadaptér 101 od značky Walimex pro, s funkcí dvojitého trimování a přepínání mezi mono/stereo zvukem. ... Přečtěte si více

  • pasivní 2kanálový XLR adaptér pro videokamery a digitální zrcadlovky
  • pro připojení zvukových zařízení k fotoaparátu pomocí závitu 1/4 "

Zvukový adaptér Walimex pro je pasivní 2kanálový XLR adaptér pro videokamery a fotoaparáty DSLR přes integrovaný mikrofonní konektor. Nabízí možnost připojení širokého spektra zvukových zařízení, například XLR, bezdrátových mikrofonů, externích zvukových mixů nebo předzesilovačů, pomocí adaptéru ke kameře. Zvukový adaptér lze ke kameře připojit jednoduše zespodu pomocí závitu 1/4".

Funkce
ovladač dvojitého trimování: Pomocí ovladače dvojitého trimování můžete opravit úroveň záznamu.
Přepínač mono / stereo: Vyberte výstupní režim. U mono mikrofonu je třeba zvolit režim mono. Monofonní zvukové signály lze přepnout na libovolný kanál a vydávat stereofonní zvukový signál.
Stereofonní režim je určen pro dvoukanálové nahrávání a nabízí dva samostatné zvukové kanály.
LINE / mikrofon. Přepínač: Úroveň mikrofonu je určena pro mikrofon nebo rádiové systémy. Úroveň LINE je pro zvuková zařízení s výstupem LINE. Signál je snížen na 40 dB.
Zemní spínač GND1 / GND2: Odstraňuje rušení, jako je bzučení a syčení. GND1: Odděluje výstupní signál od vstupního signálu a zabraňuje interferenci vstupního signálu s výstupním signálem. GND2: Přepíná výstupní signál na vstupní signál.