Walimex pro Carbon Parallax Slider 8 Support Set

Doprava Zdarma
1 102 bodů do věrnostního systému
Cena
11 027 Kč s DPH

Výrobce

Kód produktu
798112

Hmotnost balení
4.5 kg

Na skladě - Centrální sklad (dodání 5 - 6 pracovních dnů)
ks

Profesionální set posuvníku Carbon Follow Parallax Slider 8 s podpěrou od Walimex. Posuvná plocha lze prodloužit až na délku 80 cm, při které si rovněž zachová své vlastnosti - maximální stabilizaci záběru a velkolepou nosnost - až 25kg. ... Přečtěte si více

 • Profesionální posuvník videa pro přesné sledování kamery bez kolísání obrazu
 • 80 cm dlouhá posuvná plocha
 • Vysoce kvalitní materiály (uhlíkové vlákno a CNC frézovaný hliník)
 • Sklopné a nastavitelné gumové nožičky
 • Vysoká nosnost
 • s bublinkou pro nastavení rovnovážné polohy a nastavením tření
 • 2 stabilní ramena pro fixaci ke stativu s utahovacím kloubem uprostřed každého ramene
 • 2 studiové svorky (10-60mm), které lze využít i při běžných každodenních operacích ve studiu
 • 3 / 8 " závitový kolík pro video panhead a kulovou hlavu
 • Mnoho závitů 1/4 palce a 3/8 palce pro montáž na stativ
 • Lehký a přenosný

Sledování kamery bez kolísání

Posuvník Walimex pro Carbon Follow Focus Prallax Slider si zaslouží obdiv - je to profesionální nástroj, pomocí kterého můžete provádět jemné posouvání kamery bez kolísání, což značně zvyšuje kvalitu vašich filmů.

Vysoce kvalitní zpracování

Posuvník je kvalitně vyrobený a díky precizně zhotoveným uhlíkovým trubkám a CNC frézovaným hliníkovým dílům dokáže splnit i ty nejnáročnější požadavky. Díky použitým materiálům je posuvník stabilní a přesto velmi lehký.

Několik možností nastavení

Aby byl posuvník funkční za všech situací a na všech místech natáčení, má nastavitelné rameno s mřížkou a výškově nastavitelnými gumovými nožičkami, které zajišťují, že bude vždy bezpečně a vodorovně stát.

Kluzák fotoaparátu a válečky / ložiska

Tento posuvník fotoaparátu má pogumovanou kontaktní plochu chránící spodní část fotoaparátu a vestavěnou hladinu, která usnadňuje umístění snímku v rovině. Posuvník, díky velmi dobrým ložiskům běží plynule po uhlíkových trubkách bez viditelných zádrhelů nebo vibrací. Extrémně plynulého pohybu kamery lze dosáhnout i při délce pojezdu 80 cm a 120 cm. Vozík nabízí se svým 3 /8"  závitovým kolíkem správné připojení pro video hlavu nebo kulovou hlavu. Na přední straně je upevňovací šroub, kterým je možné nastavit jak tření, tak zablokovat snímek kamery, například při přepravě.

Kompatibilní a otevřený světu

Posuvník je díky své robustní konstrukci a vysoce kvalitním materiálům skutečně „otevřen světu“, jelikož je kompatibilní s mnoha záznamovými zařízeními, např. s profesionálními kinematografickými kamerami, zrcadlovkami, bezzrcadlovými fotoaparáty / CSC, akčními kamerami, smartphony (kompatibilní držáky smartphonů jsou volitelně k dispozici) a videokamerami.

Když potřebujete jen o trochu víc

A protože doslova chceme posouvat více, otestovali jsme ve studiu maximální nosnost. A opravdu - můžete posouvat až 25 kg (80 cm) / 21,5 kg (120 cm) - takže i při těžkém vybavení fotoaparátu je možný pohyb bez zjevných známek na záznamu po celé délce posuvníku.

Dobře chráněné, i když jste na cestách

Posuvník je dodáván s polstrovanou přenosnou taškou, kterou lze dále připevnit pomocí dvou retenčních popruhů - hladké karbonové trubky a světelné lišty jsou vždy chráněny během přepravy.