Walimex pro Deep Rota Softbox 70cm quick (Studio Line Serie) pro Multiblitz P

396 bodů do věrnostního systému
Dostupnost
Produkt již není v nabídce Centrální sklad (dodání 5 - 6 pracovních dnů)

Výrobce

Kód produktu
797213

Hmotnost balení
2.28 kg

Sada Deep Rota softboxu s adapterem pro příslušný blesk. ... Přečtěte si více

  • parabolický design, téměř kulatý, průměr 70 cm, extrémně rychlá montáž díky funkci „Quick Assemble“ (mechanismus deštníku)
  • Vysoce kvalitní zpracování s kovovými tyčemi a světlem odolným materiálem
  • Lehký a kompaktní pro studiové i venkovní použití
  • Praktický bajonet s rychlou výměnou se samostatně dodávanými adaptéry vhodnými pro všechny zábleskové systémy / hlavy

Tvarovač světla pro speciální portréty

Deep Rota Softbox od Walimex pro Studio Line je profesionální formovač světla, který dává portrétům zvláštní nádech světla. Šestnáctihranný, a tedy téměř kulatý Soft Rota Softbox vytváří v očích modelu krásné odrazy a má - díky hlubší konstrukci než běžné beauty dish nebo ploché softboxy - velmi speciální světelný efekt. Světlo blesku přichází na model ještě zaostřenější a směrovější a dosahuje větší hloubky a zajímavějšího efektu obrazu se současně měkčím a rovnoměrnějším osvětlením.

Důmyslně jednoduchá konstrukce

Už žádné nepohodlné zacházení s tyčemi a jednotlivými díly: Nové softboxy „Quick Assemble“ „QA“ řady Walimex pro Studio Line lze nastavit velmi rychle a velmi snadno - podle jejich názvu - a samozřejmě je lze demontovat a uložit stejně jako rychle po použití. Ideální řešení nejen pro fotografy, kteří potřebují po fotografování rychle uvolnit místo ve studiu, ale také pro fotografy, kteří chtějí použít Deep Rota Softbox pro venkovní portrétní fotografování. Skládaný dohromady a uložený v prostorné brašně, kompletní Deep Rota Softbox včetně adaptéru (prodává se samostatně pro všechny bleskové systémy), vnitřního a vnějšího difuzoru a voštinového pláště nebo mřížky je tak kompaktní, že se vejde do jakéhokoli nastavení a je vždy k dispozici. Chcete-li jej nastavit, jednoduše položte složený Softbox na podlahu s adaptérem Speed ​​Ring / Softbox směrem dolů a napněte Deep Rota Softbox jako deštník, dokud držák v deštníkové tyči slyšitelně a znatelně nezaklapne. Poté vytvořený softbox otočte tak, aby byl rychlostní kroužek nahoře, a připevněte kryt ke čtyřem podélně uspořádaným páskům na suchý zip - takže je vše pevně napnuté a žádné nežádoucí světlo nemůže uniknout. Systém Quick Assemble správně nese své jméno a šetří každému fotografovi drahocenný čas.

Připojení na všechny systémy blesku a hlavy blesků

Softbox Deep Rota Softbox lze připojit k vašemu blesku nebo hlavám blesků pomocí adaptéru Walimex pro Softbox, který si můžete zakoupit samostatně pro všechny systémy blesků. Adaptér Softbox se poté jednoduše vloží do Speed ​​Ring (bajonet s rychlou výměnou) a zafixuje se čtyřmi šrouby - a Deep Rota Softbox je připraven k použití s ​​vaší hlavou blesku. Adaptér Softbox může samozřejmě zůstat připevněný pro přepravu v dodávané přepravní tašce s ramenním popruhem. Další trik: Typ softboxu a velikost jsou vytištěny na různých kapsách softboxu - takže zdlouhavé hledání správného softboxu v je konečně věcí minulosti.

Včetně difuzorů a mřížky

Aby bylo možné používat softbox Deep Rota Softbox pro všechna požadovaná nastavení světla a být zcela zdarma při modelování obrazu, je součástí standardní dodávky softboxu tři příslušenství: mřížka nebo voština, vnitřní difuzor a vnější difuzor. Vnitřní difuzor je jednoduše spojen s chlopněmi uprostřed softboxu pomocí všitých proužků na suchý zip. Vnější difuzor je připevněn k hornímu konci softboxu pomocí širokého pásku na suchý zip. Nahoře je ještě dostatek místa pro připevnění mřížky nebo voštiny. 

Rychlé a snadné dosáhnout dokonalého výsledku

S novým systémem Quick Assemble Softbox od Walimex pro Studio Line, který se snadno a rychle instaluje, a promyšlenými a všestrannými formovači světla jste dobře vybaveni pro všechno fotografování a můžete implementovat všechny nápady na obrázky. 

Walimex pro Deep Rota Softbox 70cm quick (Studio Line Serie) pro Multiblitz P