Walimex pro DSLR otočné rameno Magic 28

106 bodů do věrnostního systému
Cena
1 063 Kč s DPH

Výrobce

Kód produktu
798101

Hmotnost balení
0.26 kg

Na skladě - Centrální sklad (dodání 5 - 6 pracovních dnů)
ks

Otočné ramené se dvěma kulovými klouby, ideální pro fixaci k foto stolům, pojezdům. Produkt obsahuje šroub s 1/4″ závitem a bleskovou paticí. ... Přečtěte si více

  • flexibilní kloubový držák se dvěma kulovými klouby
  • ideální pro použití na soupravách DSLR, pojezdech, foto stolech atd.
  • užitečné aretační kolo s centrálním blokováním pro všechny tři klouby
  • dva šrouby s 1/4 palce a adaptérem patice blesku 
  • celková délka cca 28cm
  • nosnost 2 kg

Multifunkční pomocník

Walimex pro Swivel Arm je multifunkční, flexibilní pomocník, který by neměl chybět v žádném studiu. Držák, který je dlouhý 28 cm, je vybaven třemi klouby. To vám umožní realizovat jednotlivé pozice. Obzvláště výhodné je kolo s centrálním zamykáním uprostřed sklopného držáku, protože umožňuje nastavit a uzamknout všechny tři klouby současně podle vašich požadavků, to tak rozšiřuje možnosti připojení. K dispozici jsou dva šrouby 1/4 palce se závitem a adaptérem patice blesku.

Ideální pro použití s ​​pojezdy 

Otočné rameno také nabízí flexibilitu při používání: je ideální pro použití s pojezdy. S nimi můžete na své zařízení nebo pojezd připojit video příslušenství, jako jsou video světla, monitory nebo mikrofony. Spoje umožňují uspořádat sklopnou konzolu podle potřeby.

Vhodný také pro foto stoly

Výklopný držák lze navíc použít na foto stolech, aby bylo možné realizovat neobvyklé polohy, nebo pro jedinečné pohledy na stativy. Vysoce kvalitní materiály zajišťují potřebnou stabilitu.