Walimex pro hledáčková lupa Easy View 3x

216 bodů do věrnostního systému
Cena
2 160 Kč s DPH

Výrobce

Kód produktu
797154

Hmotnost balení
0.28 kg

Na skladě - Centrální sklad (dodání 5 - 6 pracovních dnů)
ks

Hledáčková lupa od Walimex Easy View, zajišťující se optimální zobrazení za jakýchkoli světelných podmínek. ... Přečtěte si více

  • optimální zobrazení displeje za jakýchkoli světelných podmínek
  • zvětšení zobrazení reprezentace faktorem 3
  • jednoduché upevnění na fotoaparát pomocí ¼ palcového závitu
  • vhodné pro 3palcové LCD obrazovky
  • Průměr objektivu 40 mm
  • očnice z měkké gumy
  • kompatibilní s většinou zrcadlovek, např. Canon EOS M, EOS 5DII, 5DIII, 6D, 7D, 60D, 70D, Nikon J1, V1, D3200, D5200, D600, Olympus E-5 a mnoho dalších.

Optimální zobrazení displeje za jakýchkoli světelných podmínek

Snadný pohled hledáčku s integrovaným zvětšovacím objektivem (průměr 400 mm) umožňuje optimální ovládání obrazu a výběr motivu i za nejjasnějších podmínek okolního světla. Displej zrcadlovky se stává ideálním zvětšovacím hledáčkem / kontrolním obrazem. Fotograf a kameraman bezpečně vede svůj obraz z kamery přímo do očí, promítaný z jakéhokoli dráždivého okolního světla, a ne jako dříve s nataženými pažemi. Hledáček poskytuje nové možnosti pro živý náhled a videozáznamy jak pro profesionály, tak pro hobby uživatele. Hledáček se snadným zobrazením je vhodný pro 3palcové LCD obrazovky.

Jednoduchá instalace

Hledáček je jednoduše připevněn k fotoaparátu pomocí ¼ palcového závitu.

Faktor zvětšení 3

Díky zvětšení zobrazeného obrazu faktorem 3 lze ideálně posoudit i pohyblivé a obtížné motivy v makro nebo tele rozsahu. Se zvětšeným zobrazeným obrázkem můžete jednoduše zkontrolovat správná nastavení doby expozice, vyvážení bílé a zaostření a také výsledků. Měkká gumová očnice zajišťuje pohodlné a příjemné používání.