PRÁVĚ PROBÍHAJÍCÍ AKCE:  💰 B+W VÝPRODEJ 💰 VÝPRODEJ 💰

Walimex pro hliníkový ateliérový malířský stojan L 165cm

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (1)Počet hvězdiček je 5 z 5
79 bodů do věrnostního systému
Cena
799 Kč

Výrobce
Walimex pro

Kód produktu
796371

Hmotnost
1.238 kg

Obvyklá dostupnost 8 dnů - Externí sklad Oehling Group
ks
(18927 ks na skladě)

Hliníkový studiový malířský stojan L 165 od značky Walimex pro, k použití i ve venkovních prostorách. ... Přečtěte si více

  • MALUJTE, KDE CHCETE - Univerzálně použitelný, uvnitř i venku, lehký a robustní studiový stojan z hliníku
  • SNADNÉ NASTAVENÍ - Lze použít ve výšce 50 až 165 cm, bezpečné pro všechna plátna do cca. Výšky 122 cm a tloušťky 4 cm
  • ODOLNOST - váží jen něco málo přes 1 kg, ale přesto unese zatížení až 6 kg a je stabilní, snadno se přepravuje, složitelný na délku pouze 54 cm
  • KOMFORTNÍ PRÁCE - štětce, barvy a oděvy lze umístit na 4 cm širokou polici
  • V BALENÍ - 1x atelierový stativ, 1x přepravní taška

Snadné malování - všude, bezpečně a flexibilně

Tento lehký, stabilní a zároveň velký stojan usnadňuje malování. Díky nízké hmotnosti pouze 1,06 kg je snadné jej nosit kamkoli, ale stále je výjimečně stabilní. Rychloupínací šrouby umožňují rychlé a snadné nastavení a sklon lze během několika sekund upravit podle vašich představ. Můžete začít během několika minut.

Dokonce i zvláště velké malířské plochy pevně ukotvené

Stojan nese plátna a jiné malířské povrchy do 6 kg. Mohou mít tloušťku až 4 cm a výšku 122 cm. Pružinové upínací zařízení drží vaše plátno bezpečně na místě na horním okraji. Na spodní straně najdete hliníkovou podporu obrazu o šířce 46 cm a hloubce 4 cm. Držák obrazovky lze snadno a plynule nastavit na požadovanou výšku pomocí ručních šroubů. K dispozici jsou také další malířské potřeby: dvě vyklopitelná ramena nesou vaši barevnou paletu nebo jiné nádobí, háček, který lze také vyklopit, drží vaši malířskou látku a lze vyklopit také držák až pro 6 štětců. Všechno své náčiní tak můžete umístit přímo na svůj stojan!

Zaručený bezpečný stojan

Díky variabilním gumovým nohám stojí studiový stojan nejen bezpečně ve studiu, ale také na jakémkoli pevném povrchu, dokonce i venku. Nohy se samy vyrovnávají, a stojí tak bezpečně a rovně na podlaze. Na svazích nebo jiných nerovných površích jednoduše upravte délku tří nohou jednotlivě, aby vaše plátno vždy spočívalo ve správné výšce a bylo optimálně vyvážené.

Robustní a lehké jako pírko - lze použít mnoha způsoby, nejen k malování

Snadno přenášejte stojan i na velké vzdálenosti! I první uživatelé mohou při nastavování a používání stojanu těžko udělat něco špatného. I venku není problém s nízkou hmotností, protože upevňovací pásek připevněný k podpěře obrazu lze použít k připevnění malého závaží, například vaku, na stativ, a tím docílit stabilizaci. Sklopený stojan pouze na 54 cm najde své místo v dodávaném vaku pro přepravu na další místo. Mimochodem, stojan lze použít také jako stojan na stůl, držák na obrázek, reklamní stojan a podobně.