PRÁVĚ PROBÍHAJÍCÍ AKCE:  💰 B+W VÝPRODEJ 💰 VÝPRODEJ 💰

Walimex pro hliníkový ateliérový malířský stojan XL 180cm

89 bodů do věrnostního systému
Cena
899 Kč

Výrobce
Walimex pro

Kód produktu
796372

Hmotnost
1.35 kg

Obvyklá dostupnost 8 dnů - Externí sklad Oehling Group
ks
(6960 ks na skladě)

Hliníkový studiový malířský stojan XL 180 od značky Walimex pro, k použití i ve venkovních prostorách. ... Přečtěte si více

  • MALUJTE, KDE CHCETE - Univerzálně použitelný, uvnitř i venku, lehký a robustní studiový stojan z hliníku
  • SNADNÉ NASTAVENÍ - Lze použít ve výšce 60 až 180 cm, bezpečné pro všechna plátna do cca. Výšky 140 cm a tloušťky 4 cm
  • ODOLNOST - váží jen něco málo přes 1 kg, ale přesto unese zatížení až 6 kg a je stabilní, snadno se přepravuje, složitelný na délku pouze 64 cm
  • KOMFORTNÍ PRÁCE - štětce, barvy a oděvy lze umístit na 4 cm širokou polici
  • V BALENÍ - 1x atelierový stativ, 1x přepravní taška

Snadné malování - všude, bezpečně a flexibilně

Tento lehký, stabilní a zároveň velký stojan usnadňuje malování. Díky nízké hmotnosti pouze 1,16 kg je snadné jej nosit kamkoli, ale stále je výjimečně stabilní. Rychloupínací šrouby umožňují rychlé a snadné nastavení a sklon lze během několika sekund upravit podle vašich představ. Můžete začít během několika minut.

Dokonce i zvláště velké malířské plochy pevně ukotvené

Stojan nese plátna a jiné malířské povrchy do 6 kg. Mohou mít tloušťku až 4 cm a výšku 140 cm. Pružinové upínací zařízení drží vaše plátno bezpečně na místě na horním okraji. Na spodní straně najdete hliníkovou podporu obrazu o šířce 46 cm a hloubce 4 cm. Držák obrazovky lze snadno a plynule nastavit na požadovanou výšku pomocí ručních šroubů. K dispozici jsou také další malířské potřeby: dvě vyklopitelná ramena nesou vaši barevnou paletu nebo jiné nádobí, háček, který lze také vyklopit, drží vaši malířskou látku a lze vyklopit také držák až pro 6 štětců. Všechno své náčiní tak můžete umístit přímo na svůj stojan!

Zaručený bezpečný stojan

Díky variabilním gumovým nohám stojí studiový stojan nejen bezpečně ve studiu, ale také na jakémkoli pevném povrchu, dokonce i venku. Nohy se samy vyrovnávají, a stojí tak bezpečně a rovně na podlaze. Na svazích nebo jiných nerovných površích jednoduše upravte délku tří nohou jednotlivě, aby vaše plátno vždy spočívalo ve správné výšce a bylo optimálně vyvážené.

Robustní a lehké jako pírko - lze použít mnoha způsoby, nejen k malování

Snadno přenášejte stojan i na velké vzdálenosti! I první uživatelé mohou při nastavování a používání stojanu těžko udělat něco špatného. I venku není problém s nízkou hmotností, protože upevňovací pásek připevněný k podpěře obrazu lze použít k připevnění malého závaží, například vaku, na stativ, a tím docílit stabilizaci. Sklopený stojan pouze na 64 cm najde své místo v dodávaném vaku pro přepravu na další místo. Mimochodem, stojan lze použít také jako stojan na stůl, držák na obrázek, reklamní stojan a podobně.