Walimex pro hliníkový ateliérový malířský stojan XXL 205cm

-4%
103 bodů do věrnostního systému
Cena
1 033 Kč s DPH

Běžná cena
1 079 Kč s DPH

Ušetříte
4% (46 Kč)

Výrobce

Kód produktu
796373

Hmotnost balení
1.54 kg

Na skladě - Centrální sklad (dodání 5 - 6 pracovních dnů)
Předpokládaný datum odeslání 26.06.2024
ks

Hliníkový studiový malířský stojan XXL 205 od značky Walimex pro, k použití i ve venkovních prostorách. ... Přečtěte si více

 • MALUJTE, KDE CHCETE - Univerzálně použitelný, uvnitř i venku, lehký a robustní studiový stojan z hliníku
 • SNADNÉ NASTAVENÍ - Lze použít ve výšce 62 až 205 cm, bezpečné pro všechna plátna do cca. Výšky 150 cm a tloušťky 4 cm
 • ODOLNOST - váží jen něco málo přes 1,3 kg, ale přesto unese zatížení až 6 kg a je stabilní, snadno se přepravuje, složitelný na délku pouze 54 cm
 • KOMFORTNÍ PRÁCE - štětce, barvy a hadříky lze umístit na 4 cm širokou poličku
 • V BALENÍ - 1x atelierový stativ, 1x přepravní taška

Snadné malování - všude, bezpečně a flexibilně

Tento lehký, stabilní a zároveň velký stojan usnadňuje malování. Díky nízké hmotnosti pouze 1,28 kg je snadné jej nosit kamkoli, ale stále je výjimečně stabilní. Rychloupínací šrouby umožňují rychlé a snadné nastavení a sklon lze během několika sekund upravit podle vašich představ. Můžete začít během několika minut.

Dokonce i zvláště velké malířské plochy pevně ukotvené

Stojan nese plátna a jiné malířské povrchy do 6 kg. Mohou mít tloušťku až 4 cm a výšku 150 cm. Pružinové upínací zařízení drží vaše plátno bezpečně na místě na horním okraji. Na spodní straně najdete hliníkovou podporu obrazu o šířce 46 cm a hloubce 4 cm. Držák obrazovky lze snadno a plynule nastavit na požadovanou výšku pomocí ručních šroubů. K dispozici jsou také další malířské potřeby: dvě vyklopitelná ramena nesou vaši barevnou paletu nebo jiné nádobí, háček, který lze také vyklopit, drží vaši malířskou látku a lze vyklopit také držák až pro 6 štětců. Všechno své náčiní tak můžete umístit přímo na svůj stojan!

Zaručeně bezpečný stojan

Díky variabilním gumovým nohám stojí studiový stojan nejen bezpečně ve studiu, ale také na jakémkoli pevném povrchu, dokonce i venku. Nohy se samy vyrovnávají, a stojí tak bezpečně a rovně na podlaze. Na svazích nebo jiných nerovných površích jednoduše upravte délku tří nohou jednotlivě, aby vaše plátno vždy spočívalo ve správné výšce a bylo optimálně vyvážené.

Robustní a lehké jako pírko - lze použít mnoha způsoby, nejen k malování

Snadno přenášejte stojan i na velké vzdálenosti! I první uživatelé mohou při nastavování a používání stojanu těžko udělat něco špatného. I venku není problém s nízkou hmotností, protože upevňovací pásek připevněný k podpěře obrazu lze použít k připevnění malého závaží, například vaku, na stativ, a tím docílit stabilizaci. Sklopený stojan pouze na 65 cm najde své místo v dodávaném vaku pro přepravu na další místo. Mimochodem, stojan lze použít také jako stojan na stůl, držák na obrázek, reklamní stojan a podobně.

Max. výška plátna: 150 cm
Min. výška stojanu: 62 cm
Max. výška stojanu: 205 cm
Max. nosnost celého systému: 6 kg
Barva výrobku: černá
Hloubka podpěry obrazu: 40 mm
Typ zařízení/výrobku: Stojan na kreslení

Hodnocení Walimex pro hliníkového malířského stojanu XXL 205cm

Názor odborníka

Simona Štégrová
Simona Štégrová
Specialista sekce malířské stojany

"Hliníkový malířský stojan Walimex pro L 205 cm je lehký, prakticky snadno přenosný a skladný stativ určený pro děti školního věku i pro dospělé. Malířský stojan je vhodnou volbou pro umělecké školy a tříde se zaměřením na uměleckou výchovu, kdo maluje doma a nebo v terénu bude mu samozřejmě skvělým společníkem. Stojan je vybaven odkládacími plochami pro štětce, barvy a hadříky, které jsou malíři prakticky po ruce. Malířský stojen je použitelný v rozsahu pracovních výšek 62 až 205 cm a upevnění rámu s plátnem do 150 cm přo maximální hloubce rámu 4 cm."

Lehký malířský stojan pro starší děti i dospělé.

Výhody a nevýhody stojanu, jak to vidím já

 • Lehký
 • Skvělý poměr výkon cena
 • Snadno rozložitelný
 • Transportní pouzdro součástí
 • Protiskluzové koncovky nohou
 • Množství odkládacích ploch
 • Nízká hmotnost pro použití ve větru

Stativ je dodáván v dalších povedeních

Pomohlo vám mé hodnocení? Moji práci oceníte nákupem produktu nás. Děkuji.

Walimex pro hliníkový ateliérový malířský stojan XXL 205cm