Walimex pro KX-20 stativová svěrka se středovým sloupkem

106 bodů do věrnostního systému
Cena
1 064 Kč s DPH

Výrobce

Kód produktu
798024

Hmotnost balení
0.32 kg

Na skladě - Centrální sklad (dodání 5 - 6 pracovních dnů)
ks

Kvalitní, praktická a univerzální stativová svěrka s výsuvným středovým sloupkem. Svěrka má nosnost až 6 kg, výška výsuvného středu je mezi 12,5-20cm. ... Přečtěte si více

  • Vysoce kvalitní, praktická a velmi univerzální šroubová svorka s výsuvným středovým sloupem
  • Ideální pro montáž na stativy, stojany, trubky, desky, dveře, stoly a mnoho dalších předmětů
  • Nosnost 6 kg, vysoce pevné hliníkové profily a šroub se závitem
  • Výsuvná výška středového sloupu 12,5 až 20 cm, upínací šířka 6 cm
  • Bezpečné držení díky gumovým obložením, univerzální díky připojení se závitem 4x 1/4 palce
  • Pro montáž fotoaparátů, smartphonů, ActionCamů, LED světel, systémových a kompaktních blesků, mikrofonů a mnoha dalších

Praktická a univerzální univerzální svorka

Tam, kde stativy a monopody nepřicházejí v úvahu kvůli jejich velikosti nebo potřebujete jednoduše všestrannou a praktickou svorku, vám spolehlivě a pomůže stativová svorka KX-20. Díky tomuto extrémně pevnému upínacímu zařízení lze svorku připevnit téměř ke všem předmětům, jako jsou trubky, stativy, světelné stojany, zábradlí, hrany stolů a mnoho dalšího. Svorku lze snadno upravit od 0 do 6 cm v šířce upnutí pomocí šroubového uzávěru. Pevná hliníková slitina a stabilní upínací čelisti s tloušťkou profilu 1 cm zajišťují pro KX-20 přesvědčivou odolnost. To vám umožní velmi spolehlivě a pohodlně připojit zařízení do 6 kg v požadované poloze.

Mnoho možností připojení

S přípojkami se závitem 4x 1/4 palce vždy najdete tu správnou pozici pro vaše vybavení. Gumový povlak navíc zajišťuje bezpečné a neklouzavé držení namontovaného zařízení. Tímto způsobem můžete pořizovat snímky bez rozmazání z každé perspektivy.

Středový sloup s výsuvnou výškou 12,5 až 20 cm

Funkčnost modelu KX-20 může být dále vylepšena středovým sloupem, který je součástí dodávky. Středový sloup lze přišroubovat k jednomu ze čtyř připojovacích závitů a rozšiřuje možnosti použití svorky. Prostřední sloupek lze zamknout a odemknout jednoduchým otočením a je plynule nastavitelný od výšky 12,5 do 20 cm.

Ideální pro mnoho aplikací a zařízení

Ať už jde o fotoaparát, LED světlo, systém blesku nebo kompaktní blesk, mikrofon, smartphone nebo ActionCam - s držákem Walimex pro KX-20 Stand Clamp si vaše zařízení najde tu správnou pozici všude. Díky univerzální a velmi praktické konstrukci najdete bezpečné držení kdekoli. Díky tomu je tato svorka ideální pro použití na stativy, stojany, trubky, desky, dveře, stoly a mnoho dalších předmětů.