Walimex pro Lantern 65 quick 360° Ambient Light Softbox 65cm pro Multiblitz V

345 bodů do věrnostního systému
Dostupnost
Produkt již není v nabídce Centrální sklad (dodání 5 - 6 pracovních dnů)

Výrobce

Kód produktu
798169

Hmotnost balení
2.12 kg

Softbox od Walimex, všesměrové rozložení světla. Obvod 65 cm. Rychlá montáž díky push-down efektu. Vhodný pro studiové, ale i venkovní použití. ... Přečtěte si více

  • Softbox 360 ° Ambient Light, obvod 65 cm, extrémně rychlá montáž díky "push-down" mechanismu
  • Vysoce kvalitní zpracování s kovovými tyčemi a odrazu odolným materiálem
  • Lehký a kompaktní pro studiové i venkovní použití
  • Praktický bajonet s rychlou výměnou součástí
  • Všesměrové rozložení světla pro velmi rovnoměrné osvětlení
  • Rozsah dodávky: Walimex pro 360 ° Ambient Light Softbox, taška, adaptér

Softbox pro správné prostředí

Softbox 360 ° Ambient Light Softbox je výjimečným formovačem světla pro fotografy i filmaře. Všesměrové rozložení světla je vhodné zejména pro rovnoměrné osvětlení místností a (vnitřní) architektury. S tímto softboxem lze simulovat denní světlo v uzavřených místnostech. Tento inovativní tvarovač světla, který je namířen na model shora, reprodukuje prostředí pouliční lampy.

Důmyslně jednoduchá konstrukce

Softbox 360 ° Ambient Light lze nastavit velmi rychle a velmi snadno a samozřejmě jej lze po použití stejně rychle demontovat a uložit. Ideální řešení nejen pro fotografy, kteří potřebují po fotografování rychle uvolnit místo ve studiu, ale také pro fotografy, kteří chtějí softbox používat venku. Softbox včetně adaptéru je tak kompaktní, že jej lze složit a uložit do brašny, a proto je vždy k dispozici. Při sestavování natáhněte kryt difuzoru přes tyče a potom položte tyče svisle na podlahu. Tyče zatlačíte dolů do držáku, stejně jako u deštníku. Hotovo.

Připojení na všechny systémy blesku a hlavy blesků

Softbox 360 ° Ambient Light Softbox je připojen k vašemu blesku nebo hlavám blesků pomocí adaptéru. Adaptér Softbox se poté jednoduše vloží do Speed ​​Ring (bajonet s rychlou výměnou) a zafixuje se čtyřmi šrouby - a 360 ° softbox pro okolní světlo je připraven k použití s ​​vaší hlavou blesku. Adaptér Softbox může samozřejmě zůstat připevněný pro přepravu v dodávané přepravní tašce s ramenním popruhem. Typ softboxu a velikost jsou vytištěny na brašně.

Rychlé a snadné dosáhnout dokonalého výsledku

Se softboxem 360 ° Ambient Light Softbox, který lze snadno a rychle namontovat, jste dobře vybaveni pro všechny fotografování a můžete realizovat všechny nápady na snímky.

Walimex pro Lantern 65 quick 360° Ambient Light Softbox 65cm pro Multiblitz V