Walimex pro LED kruhové světlo 500 Bi Color RLL-500BV

Doprava Zdarma
554 bodů do věrnostního systému
Cena
5 541 Kč s DPH

Výrobce

Kód produktu
797972

Hmotnost balení
3.28 kg

Na skladě - Centrální sklad (dodání 5 - 6 pracovních dnů)
ks

Estetické kruhové světlo 500 Bi Color RLL - 500BV od Walimex pro. Světlo je dodáváno s dálkovým ovládáním, lze ho ztlumit od 0-100%, rovněž změnit jeho teplotu. ... Přečtěte si více

 • Kruhové světlo s vysoce estetickým osvětlením pro fotografy, kameramany, vlogery, influencery
 • s dálkovým ovládáním a mnoha doplňky
 • Provozujte světlo s 2 bateriemi NP-F, kdekoli chcete, nebo se síťovým kabelem
 • Dimujte mezi 3 000 a 5 600 K
 • Ztlumte jas od 0 do 100%
 • NOVĚ držák na mobil a kulová hlava součástí balení
 • dodávka obsahuje: 1x Walimex pro LED kruhové světlo 500 Bi Color, 1x držák na stativ a 1/4 palcový držák fotoaparátu vč. Šrouby, 1x napájecí jednotka s připojovacím kabelem, 1x přepravní a skladovací taška, 1x manuál DE / EN
 • Osvětlete portréty a videa profesionálně

  S prstencovým LED osvětlením 500 Bi Color můžete osvětlit své portrétní záběry jako profesionál: Při fotografování se světelným kruhem dopadá na tento motiv z pohledu této kamery světlo ze všech směrů. To znamená minimální stíny, žádné hrany, měkké světlo a proto velmi jedinečnou estetiku. Kroužkové světlo můžete použít hned po vybalení z krabice, k nasazení potřebujete pouze lampový stojan se závitem 1/4 palce nebo 3/8 palce. S přiloženým 1/4 palcovým šroubem můžete kameru okamžitě namontovat a jste připraveni na akci.

  Užijte si prvotřídní kvalitu

  32 Wattové světlo s vynikajícím indexem podání barev (CRI) = 95 Ra je nastavitelné v barevné teplotě od 3 000 (umělé světlo) do 5 600 Kelvinů (denní světlo). Navíc je stmívatelný od 0% do 100% jasu. Dva sloty pro baterie NP-F zajišťují nezávislou práci: Umožňují vám používat lampu, i když jste daleko od sítě (baterie nejsou součástí dodávky). Vestavěný difuzor poskytuje měkké, lichotivé a téměř bezstínové světlo s intenzitou světla 1340 Lux / 0,5 m. Světlo umožňuje natáčet i ve zpomaleném filmu.

  Plná kontrola po celou dobu

  Pro detailní nastavení kruhového světla můžete použít ovládací knoflíky na zadní straně jednotky. Čtyři tlačítka vám umožňují vybrat čtyři sektory jednotlivě, dva otočné ovladače jsou zodpovědné za teplotu barev a jas. Walimex pro LED kruhové světlo 500 Bi Color je světlo s vnějším průměrem 50 cm a vnitřním průměrem 36,5 cm. To umožňuje použití také s většími motivy a usnadňuje umístění záznamových zařízení, jako jsou fotoaparáty nebo smartphony, do kruhového světla.

  Vybrané parametry
  Typ zdroje světla LED
  Příkon 32 W
  Průměr kruhového světla 50 cm
  Vnitřní průměr kruhového světla 36,5 cm
  Vhodné pro Telefon, Fotoaparát
  Barevná teplota minimální 3000 K
  Barevná teplota maximální 5600 K
  Stmívání Ano
  Dodávaná výbava Brašna, Síťové napájení, Držák fotoaparátu