Walimex pro Octagon Softbox 120cm (Orange Line Serie) pro Visatec

301 bodů do věrnostního systému
Dostupnost
Produkt již není v nabídce Centrální sklad (dodání 5 - 6 pracovních dnů)

Výrobce

Kód produktu
797853

Hmotnost balení
2.04 kg

Snadno nastavitelný a skvěle zpracovaný Octagon Softbox 120 cm kompatibilní s uvedeným typem bajonetu. ... Přečtěte si více

  • ideální pro fotografování lidí, neboť vytváří kulatý odraz v očích
  • zlatá / stříbrná vrstva pro změnu barevného tónu
  • snadné nastavení, softbox lze otáčet o 360 stupňů
  • vynikající zpracování, vysoce kvalitní, tepelně odolný materiál
  • obsahuje přední a zadní difuzor, voštinu s hloubkou 3 cm pro přesné nasměrování světla, kulatou masku pro změnu jeho tvaru a přepravní tašku

Měkké a rovnoměrné osvětlení

Octagon Softbox PLUS ze série Orange Line od Walimex pro zajišťuje měkké a rovnoměrné osvětlení. Díky svému tvaru je obzvláště vhodný pro fotografování lidí, protože vytváří příjemný, kulatý odraz v očích modelu. Na přání lze použít zadní difuzor, aby světlo vypadalo ještě měkčí. Přední difuzor je k softboxu připevněn suchým zipem, který zajišťuje čisté světlé hrany. Softbox lze snadno nastavit a lze jej otáčet o 360 stupňů.

Se zlatou / stříbrnou vrstvou

Pro přesné nasměrování světla lze na suchý zip kolem okrajů softboxu připevnit voštinu o hloubce 3 cm. Zahrnuta je také zlatá / stříbrná vrstva, kterou můžete použít ke změně barevného tónu.

Použití vysoce kvalitních materiálů

Při výrobě softboxu byl kladen velký důraz na použití vysoce kvalitních a tepelně odolných materiálů. Zpracování je vynikající a zaručuje vysokou kvalitu a dlouhou životnost.

Walimex pro Octagon Softbox 120cm (Orange Line Serie) pro Visatec