Walimex pro Operator TTL T-S Sony pro Mover 400 TTL

239 bodů do věrnostního systému
Cena
2 397 Kč s DPH

Výrobce

Kód produktu
796490

Hmotnost balení
0.14 kg

Na skladě - Centrální sklad (dodání 5 - 6 pracovních dnů)
ks

Bezdrátový odpalovač s intuitivním ovládáním a automatickým/manuálním nastavením od Walimex pro. ... Přečtěte si více

  • Bezdrátová dálková spoušť 2,4 GHz, rádiové dálkové ovládání pro bateriový blesk Walimex pro Mover 400 TTL studio
  • Podporuje automatický blesk TTL, bracketing expozice s bleskem, synchronizaci s vysokou rychlostí, synchronizaci na zadní lamelu
  • Dálkové ovládání všech důležitých funkcí blesku, jako je výstup a režim blesku (režim: manuální, více režimů, TTL), modelování světla, až 3 skupiny a 8 kanálů
  • Pro fotoaparáty Canon, jako jsou A6000, A6300, A7R, A7, A7II, A7RII, A7RIII, A7III, A58, A77II, A99, A7SII
  • Dálkové ovládání TTL s jasným velkým displejem a snadným ovládáním; vyžaduje 2 x AA baterie - nejsou součástí balení

Spolehlivé ovládání a superrychlá spoušť

Dálkové ovládání TTL je určeno pro fotoaparáty Canon s funkcí TTL. Kompatibilní blesky Walimex pro Mover 400 TTL studio můžete ovládat přímo z rádia (2,4 GHz). Fotoaparát s rádiovou spouští ovládá expozici automaticky v režimu TTL, aniž by bylo nutné provádět ruční úpravy. S rádiovým spouštěčem Walimex pro TTL se data odesílají extrémně rychle do blesku nebo několika záblesků a podle toho se upravují a spouštějí s minimálním zpožděním. Maximální čas synchronizace je 1/8 000 sekund (dosažitelný při maximální expoziční době fotoaparátu 1/8 000 sekund). Pokud chcete v režimu TTL poněkud odlišnou expozici, lze expozici ručně upravit nahoru nebo dolů o tři clonové stupně (ve třetích stupních kompenzace expozice s bleskem). Je také možný bracketing expozice s bleskem. Na základě hodnot TTL se vytvoří podexponovaný, normálně exponovaný a přeexponovaný obraz, ze kterého lze vybrat nejvhodnější. Rádiová spoušť TTL může ovládat až 3 skupiny blesků současně (s jedním nebo několika záblesky).

Plně automatické nebo manuální nastavení

Namísto plně automatické expozice TTL můžete samostatně ovládat výkon blesku pomocí rádiového ovládání. Každý blesk nebo skupinu blesků lze ovládat samostatně, takže během fotografování lze upravit i obtížně přístupné záblesky. Dálkové ovládání podporuje manuální i více režimů (funkce stroboskopu). Pomocí dálkového ovladače lze nastavit všechny relevantní parametry, jako je počet záblesků, frekvence a výkon. Maximální podporovaná doba synchronizace je 1/8 000 sekund (dosažitelná při maximální expoziční době fotoaparátu 1/8 000 sekund). Lze nastavit expozici s odpovídajícími rychlostmi závěrky synchronizovanými s přední a zadní clonou.

Intuitivní ovládání

Rádiová spoušť vyžaduje 2 normální baterie AA (nejsou součástí dodávky). Jasný displej usnadňuje nastavení důležitých parametrů. Nastavení lze provést snadno a většinou intuitivně. Komplexní návod k použití (německý a anglický) vám pomůže s obtížnými fotografiemi.