Walimex pro podlahový světelný stojan BL-K + středový sloupek LSM 45, 55 cm

118 bodů do věrnostního systému
Cena
1 187 Kč s DPH

Výrobce

Kód produktu
800967

Hmotnost balení
1.8 kg

Na skladě - Centrální sklad (dodání 5 - 6 pracovních dnů)
ks

• set podlahového stativu a teleskopického sloupku • různé možnosti využití • snadná manipulace ... Přečtěte si více

  • Sada podlahového stojanu a výsuvného středového sloupku
  • Pracovní výška až do cca 90 cm, samostatný stojan 12 cm
  • Podlahový stativ s nosností až 15 kg, středový sloupek až 3 kg
  • Připojení pomocí 5/8" čepu
  • K montáži LED světel, studiových blesků, reflektorů, mikrofonů a mnoha dalších doplňků

Sada podlahového stojanu a výsuvného středového sloupku

Tato sada se skládá ze stativu Walimex pro Floor Lamp BL-K 15 a odpovídajícího středového sloupu Walimex pro LSM 45, (oba produkty jsou k dispozici i samostatně) a obsahuje vše, co potřebujete k tomu, abyste mohli pracovat ve studiu nebo na místě v blízkosti podlahy až do výšky pasu. Výsuvný středový sloupek se připojuje k podlahovému stojanu pomocí spigotu a tvoří s ním stabilní malý studiový stativ. Samotný podlahový stojan je ideální pro speciální osvětlení zespodu nebo jiné akce v této výšce a středový sloupek lze použít také samostatně jako výložník apod. Jako sada tvoří dobrý tým.

Walimex pro Stojací lampa Tripod BL-K 15

Tento malý, kompaktní stativ se vejde do každé brašny a umožní vám nastavit světla, blesky, mikrofony nebo jiné příslušenství v blízkosti podlahy. Vytvořením světelného efektu zespodu můžete přidat rozhodující důraz mnoha fotografickým a video scénám. Gumové koncovky zajišťují max. stabilitu na jakémkoli typu podlahy.
Díky nosnosti až 15 kg a vlastní hmotnosti pouhých 830 g můžete bez obav upevnit i těžká světla, velké studiové blesky, reflektory a další vybavení. Připojení se provádí pomocí standardního 5/8" spigotu. Přiložená koncovka nabízí také 1/4" a 3/8" šroub, takže jste připraveni na všechny případy. Po dokončení práce jednoduše přehodíte tři nohy přes sebe, takže stojan na podlaze nezabírá téměř žádné místo.

Walimex pro středový sloup LSM 45

Díky tomuto výsuvnému středovému sloupku máte možnost snadno a rychle přeměnit podlahový stojan na malý studiový stativ. Díky dvěma 5/8" čepům lze výsuvný středový sloupek rychle namontovat do libovolné odpovídající zdířky. Díky nosnosti až 3 kg a hmotnosti pouhých 236 g můžete na středový sloupek bez obav připevnit také světla, studiové blesky, reflektory a další fotografické vybavení. Na každém konci je 5/8" spigot, na jednom spigotu je závit 1/4 palce a na druhém 3/8 palce, pro max. kompatibilitu a všestranost. Sloupek je plynule výsuvný v rozmezí 45 až 80 cm, zvolenou délku lze zafixovat křídlovým šroubem.