Walimex pro pozadí s flitry 130 x 200 cm růžový

167 bodů do věrnostního systému
Cena
1 677 Kč s DPH

Výrobce

Kód produktu
796493

Hmotnost balení
1.33 kg

Na skladě - Centrální sklad (dodání 5 - 6 pracovních dnů)
ks
  • Vysoce kvalitní flitrový závěs na pozadí ideální pro dekorace, svatby, oslavy, narozeniny, Vánoce, kovová staromódní růžová / světle modrá
  • Flitrový materiál umožňuje mnoho fotografických efektů
  • Jednotlivé flitry lze rukou převrátit, aby byla viditelná barva zad. To znamená, že pozadí lze změnit podle vašich požadavků.
  • Dlouho trvající díky vysoce kvalitnímu zpracování s ověřenou kvalitou značky Walimex pro
  • Šířka 1,3 m, délka 2,0 m. K dispozici také v jiných velikostech a barvách
  • Dodáváno v tašce, kterou lze použít ke skladování

Kreativita nezná hranic

Dlouhotrvající pozadí Walimex pro flitr dodá vašim fotkám něco navíc. Materiál je vyroben z kulatých, lesklých flitrů se dvěma barvami; jedna barva vpředu a jiná barva vzadu. Podkladový materiál odráží světlo a vytváří elegantní efekty. Pozadí lze použít zábavnými způsoby. Pozadí lze použít jako jednobarevné, nebo otřením flitrů, které je otočí, může být dvoubarevné nebo vytvářet různé efekty.
Materiál je vybaven prostorem pro tyč, takže jej lze dokonale použít téměř se všemi systémy pozadí.
Pozadí je ideální pro svatební fotografie, večírky, narozeniny, Vánoce, rodinné oslavy, dětské fotografie, dekorace atd.
Vyzkoušejte mnoho možností, které toto pozadí nabízí, a budete překvapeni úžasnými výsledky. S pozadím Walimex pro sequin bude vaše kreativita nezná hranic.
Dodává se ve velikostech 1,3 x 2 m a 2,6 x 2,4 m a v barvách, kovové zlato / černá a metalická staromódní růžová / světle modrá.

Vybrané parametry
Barva Růžová
Materiál Tkanina
Šířka pozadí 130 cm