Walimex pro sada světelného vybavení pro LED

118 bodů do věrnostního systému
Cena
1 186 Kč s DPH

Výrobce

Kód produktu
798120

Hmotnost balení
0.24 kg

Na skladě - Centrální sklad (dodání 5 - 6 pracovních dnů)
ks

Sada vybavení pro montáž světla. Obsahuje 18cm dlouhé rameno se třemi klouby, které lze fixovat v požadované poloze. ... Přečtěte si více

  • Sada příslušenství pro montáž světelného zařízení
  • včetně 18 cm dlouhého ramene ohybného v kloubu
  • s kulovými klouby pro optimální umístění
  • s úhlovou svorkou 15 mm pro montáž na kulaté tyče

S touto praktickou sadou, která se skládá z 18 cm dlouhého otočného ramene a úhlové svorky, můžete videokameru nasměrovat podle potřeby pro účely použití. Úhlovou svorku lze jednoduše namontovat na 15 mm kulaté tyče; otočné rameno je přišroubováno pomocí 1/4 palcového závitu a svými pohyblivými klouby proto umožňuje optimální umístění zdroje světla.

Multifunkční pomocník

Walimex pro Swivel Arm je multifunkční, flexibilní pomocník, který by neměl chybět v žádném studiu. Držák, který je dlouhý 28 cm, je vybaven třemi klouby. To vám umožní realizovat jednotlivé pozice. Obzvláště užitečné je kolo s centrálním zamykáním uprostřed sklopné konzoly, které vám umožňuje nastavit a uzamknout všechny tři klouby současně v pozici dle požadavků. K dispozici jsou dva šrouby 1/4 palce s adaptérem závitu a adaptérem patice blesku.

Ideální pro použití s ​​pojízdnými rameny a vozíky

Otočné rameno také nabízí flexibilitu při používání: je ideální pro použití se stativovými ​vozíky. S ním můžete na zařízení připojit příslušenství, jako jsou světla, monitory nebo mikrofony. 

Vhodný také pro foto stoly

Výklopný držák lze navíc použít na foto stolech, aby bylo možné realizovat neobvyklé polohy. Vysoce kvalitní materiály zajišťují potřebnou fixaci.