Walimex pro Softbox 22x90cm PLUS (Orange Line Serie) pro Profoto

192 bodů do věrnostního systému
Cena
1 926 Kč s DPH

Výrobce

Kód produktu
797564

Hmotnost balení
2.28 kg

Na skladě - Centrální sklad (dodání 5 - 6 pracovních dnů)
ks

Snadno nastavitelný a skvěle zpracovaný Softbox 22x90cm PLUS (Orange Line Series) kompatibilní s uvedeným typem blesku. ... Přečtěte si více

  • ideální pro produktovou fotografii a focení lidí
  • balení obsahuje voštinu, přední a zadní difuzor, nalepovací pruh pro vytvořerní striplight efektu světla a přepravní tašku
  • softbox lze otočit o 360 stupňů
  • vysoce kvalitnítepelně odolný materiál

Měkké a rovnoměrné osvětlení

Softbox PLUS ze série Orange Line od Walimex pro zajišťuje měkké a rovnoměrné osvětlení. Díky svému tvaru je vhodný zejména pro produktovou fotografii a focení lidí. Lze použít zadní difuzor, aby světlo vypadalo ještě měkčí. Přední difuzor je k softboxu připevněn suchým zipem, který zajišťuje čisté světlé hrany. Softbox lze snadno nastavit a lze jej otočit o 360 stupňů.

voštinou pro přesné nasměrování světla. Tu lze připevnit pomocí suchého zipu. Zahrnuto je také vybavení pro vytvoření striplight efektu světla, které se dá rovněž připevnit pomocí suchého zipu.

Použití vysoce kvalitních materiálů

Při výrobě softboxu byl kladen velký důraz na použití vysoce kvalitních a tepelně odolných materiálů. Zpracování je vynikající a zaručuje vysokou kvalitu a dlouhou životnost.