Walimex pro Softbox 50x70cm (Orange Line Serie) pro Walimex pro & K

184 bodů do věrnostního systému
Cena
1 843 Kč s DPH

Výrobce

Kód produktu
796601

Hmotnost balení
1.14 kg

Na skladě - Centrální sklad (dodání 5 - 6 pracovních dnů)
Předpokládaný datum odeslání 29.07.2024
ks

Softbox Orange Line Series od značky Walimex pro, vhodný zejména pro fotografii lidí a pro produktovou fotografii. ... Přečtěte si více

  • ideální pro produktovou a fotografii lidí
  • snadné nastavení
  • softbox lze otočit o 360 stupňů
  • vynikající zpracování
  • vysoce kvalitní, tepelně odolný materiál
  • vč. přední a zadní difuzor a přepravní taška

Softboxy ze série Orange Line od Walimex pro zaujmou zejména svou jedinečným, vysoce kvalitním provedením. Extrémně silný materiál a přesné zpracování zaručují dlouhou životnost i po několika sestavách a demontážích. Tato prémiová kvalita dokonce předchází deformacím u větších velikostí softboxu.
Světelné zdroje však nejsou přesvědčivé jen co se týče jejich kvality, řada Orange Line přináší rozmanitost i co do množství. Mnoho různých velikostí poskytuje různé použití a design. Tímto způsobem můžete vytvořit své kreativní studio přesně tak, jak chcete!
Výsledky softboxů jsou jistě také přesvědčivé: díky měkkému a rovnoměrnému osvětlení bez odrazů jsou základním nástrojem ve studiu. Softboxy jsou ideální pro fotografování produktů a lidí. Na přání lze použít zadní difuzor, aby světlo vypadalo ještě měkčí. Přední difuzor, který je jednoduše nasazen na Softbox, je dalším praktickým pomocníkem při ovládání vašeho světla.

Walimex pro Softbox 50x70cm (Orange Line Serie) pro Walimex pro & K