Walimex pro Softbox 60x90cm PLUS (Orange Line Serie) pro Hensel EH

216 bodů do věrnostního systému
Cena
2 168 Kč s DPH

Výrobce

Kód produktu
797441

Hmotnost balení
1.8 kg

Na skladě - Centrální sklad (dodání 5 - 6 pracovních dnů)
ks

Snadno nastavitelný a skvěle zpracovaný Softbox 60x90cm PLUS (Orange Line Series) kompatibilní s uvedeným typem blesku. ... Přečtěte si více

  • ideální pro produktovou fotografii a focení lidí
  • balení obsahuje voštinu s hloubkou 3 cm, kulaté a hranaté formování světla pro změnu jeho tvaru, přední a zadní difuzor a přepravní tašku
  • softbox lze otáčet o 360 stupňů
  • vysoce kvalitní, tepelně odolný materiál

 

Měkké a rovnoměrné osvětlení

Softbox PLUS ze série Orange Line od Walimex pro zajišťuje měkké a rovnoměrné osvětlení. Díky svému tvaru je vhodný zejména pro produktovou fotografii a focení lidí. Lze použít zadní difuzor, aby světlo vypadalo ještě měkčí. Přední difuzor je k softboxu připevněn suchým zipem, který zajišťuje čisté světlé hrany. Softbox lze snadno nastavit a lze jej otáčet o 360 stupňů.

voštinou a formovači světla pro jeho přesné nasměrování. Lze připevnit pomocí suchého zipu. Zahrnuty jsou také kulatý a čtvercový formovač světla, která vám umožní změnit tvar a velikost softboxu. Kulatý ​​je zvláště vhodný pro vytváření kulatého odrazu v očích modelu při fotografování lidí.

Použití vysoce kvalitních materiálů

Při výrobě softboxu byl kladen velký důraz na použití vysoce kvalitních a tepelně odolných materiálů. Zpracování je vynikající a zaručuje vysokou kvalitu a dlouhou životnost.