Walimex pro Softbox 80x120cm (Orange Line Serie) pro Visatec

217 bodů do věrnostního systému
Cena
2 171 Kč s DPH

Výrobce

Kód produktu
796670

Hmotnost balení
1.87 kg

Na skladě - Centrální sklad (dodání 5 - 6 pracovních dnů)
ks

Softbox Orange Line Series od značky Walimex pro, vhodný zejména pro fotografii lidí a pro produktovou fotografii. ... Přečtěte si více

  • ideální pro produktovou a fotografii lidí
  • snadné nastavení
  • softbox lze otočit o 360 stupňů
  • vynikající zpracování
  • vysoce kvalitní, tepelně odolný materiál
  • vč. přední a zadní difuzor a přepravní taška

 

Softboxy ze série Orange Line od Walimex pro zaujmou zejména svým jedinečným, vysoce kvalitním provedením. Extrémně silný materiál a přesné zpracování zaručují dlouhou životnost i po několika sestavách a demontážích. Tato prémiová kvalita dokonce předchází deformacím u větších velikostí softboxu.
Světelné zdroje však nejsou přesvědčivé jen co se týče jejich kvality, řada Orange Line přináší rozmanitost i co do množství. Mnoho různých velikostí poskytuje různé použití a design. Tímto způsobem můžete vytvořit své kreativní studio přesně tak, jak chcete!
Výsledky softboxů jsou jistě také přesvědčivé: díky měkkému a rovnoměrnému osvětlení bez odrazů jsou základním nástrojem ve studiu. Softboxy jsou ideální pro fotografování produktů a lidí. Na přání lze použít zadní difuzor, aby světlo vypadalo ještě měkčí. Přední difuzor, který je jednoduše nasazen na Softbox, je dalším praktickým pomocníkem při ovládání vašeho světla.