Walimex pro Softbox pro flexibilní LED Panel 500 Bi Color

89 bodů do věrnostního systému
Cena
891 Kč s DPH

Výrobce

Kód produktu
797623

Hmotnost balení
0.57 kg

Na skladě - Centrální sklad (dodání 5 - 6 pracovních dnů)
Předpokládaný datum odeslání 30.07.2024
ks

Softbox vhodný pro Walimex pro Flex LED 500 Bi Color. ... Přečtěte si více

  • Softbox včetně předního difuzoru pro měkké světlo
  • Rozměry (ŠxVxH): 50x36x10 cm, obdélníkové
  • Jednoduchá konstrukce, připevňuje se přímo na lampu Flex LED
  • Vysoce kvalitní, silný, tepelně odolný materiál
  • Ideální pro produktovou a lidskou fotografii, rozhovory a produkci na YouTube, portrétní a dětskou fotografii, pro studio a focení na místě

Softbox vhodný pro Walimex pro Flex LED 500 Bi Color

Tento softbox je ideálním rozšířením pro LED světlo Walimex pro Flex LED 500 Bi Color. Díky tomuto doplňkovému softboxu jsou výkonná LED světla řady Walimex pro Flex LED 500 ještě všestrannější. Rozměry jsou přesně přizpůsobeny této sérii, a proto je Softbox extrémně snadno připevnitelný k Flex LED. Tento Softbox potěší vysokou kvalitou, přesvědčivou funkcí a jednoduchou konstrukcí. Tlustý materiál a přesné zpracování zaručují dlouhou životnost i po více sestavách a demontážích.

Přesně uzavřeno a vhodné pro Walimex pro Flex LED 500 Bi Color

Tento softbox je výlučně vhodný pro a přesně přizpůsobený světelným zdrojům LED pro nepřetržité osvětlení řady Walimex pro Flex LED 500 Bi Color. Rám softboxu je umístěn kolem namontovaného světla Flex LED a je připevněn suchým zipem. Tento kompaktní softbox připojený k Flex LED má rozměry Š x V x H: 50 x 36 x 10 cm. Vnitřek softboxu je postříbřený a velmi efektivně odráží světlo. Světlo lampy Flex LED 500 lze tímto softboxem velmi přesně nasměrovat. V případě potřeby lze přední difuzor nasadit zepředu na softbox. Bílý přední difuzor je součástí dodávky. S tímto difuzorem můžete vytvořit extrémně měkkou a rovnoměrnou světelnou charakteristiku. Tímto způsobem kombinujete všestrannost, vysokou kvalitu světla a trvanlivost světelného zdroje LED se známými vlastnostmi softboxu.

Přesvědčivé výsledky se softwarem Softbox

Díky měkkému a rovnoměrnému osvětlení bez reflexů je tento softbox nepostradatelným nástrojem ve studiu. Vnější difuzor, který lze jednoduše natáhnout přes softbox, je praktickým pomocníkem při řízení světelných podmínek a činí světlo lampy Walimex pro Flex LED 500 ještě homogennější a měkčí.

Walimex pro Softbox pro flexibilní LED Panel 500 Bi Color