Walimex pro Striplight Softbox 30x140cm quick (Studio Line Serie) pro Walimex C&CR

320 bodů do věrnostního systému
Cena
3 201 Kč s DPH

Výrobce

Kód produktu
797193

Hmotnost balení
2.34 kg

Na skladě - Centrální sklad (dodání 5 - 6 pracovních dnů)
Předpokládaný datum odeslání 01.08.2024
ks

Sada striplight softboxu s adapterem pro příslušný blesk. ... Přečtěte si více

  • Sada softbox plus s adaptérem pro Walimex C&CR
  • Softbox Striplight, velikost 30x140 cm, extrémně rychlá montáž díky funkci „Quick Assemble“ (mechanismus deštníku)
  • Vysoce kvalitní výrobek s kovovými tyčemi a světlem odolným materiálem
  • Lehký a kompaktní pro studiové i venkovní použití
  • Bajonet s rychlou výměnou. Další adaptéry pro další bleskové systémy jsou k dispozici samostatně

Pasivní světlo pro měkké hrany

Softbox Striplight od Walimex pro Studio Line je profesionální tvarovač světla, který vám umožní efektivně nastavit model mimo pozadí. Fotografové produktů používají tento softbox kdykoli touží po dlouhém a úzkém osvětlení s měkkými okraji. Tento tvarovač světla je také skvělým pomocníkem při fotografování ve stísněných prostorech. Tento Striplight Softbox je speciálně navržen pro fotografování na místě a je obzvláště kompaktní, lehký a snadno použitelný. Vysoce kvalitní materiály a umožňují rychlou montáž.

Důmyslně jednoduchá konstrukce

Už žádné složité zacházení s tyčemi a jednotlivými díly: Nové softboxy „QA“ Quick Assemble z řady Walimex pro Studio Line lze nastavit velmi rychle a velmi snadno a samozřejmě je lze po použití stejně rychle demontovat a uložit. Ideální řešení nejen pro fotografy, kteří potřebují po fotografování rychle uvolnit místo ve studiu, ale také pro fotografy, kteří chtějí používat Striplight Softbox venku. Složený a uložený v prostorné brašně, kompletní Striplight Softbox včetně adaptérů softboxů (k dispozici samostatně pro všechny bleskové systémy), vnitřního a vnějšího difuzoru a voštinového pláště nebo mřížky je tak kompaktní, že se vejde téměř kamkoli a je tak vždy po ruce.

Při sestavování jednoduše položte složený Softbox na podlahu s adaptérem Speed ​​Ring / Softbox směrem dolů a otevřete Softbox Striplight jako deštník, dokud držák v deštníkové tyči slyšitelně a znatelně nezaklapne na místo. Poté softbox otočte tak, aby byl rychlostní kroužek nahoře, a namontujte kryt na čtyři podélně uspořádané pásky na suchý zip - takže je vše pevně napnuté a žádné nežádoucí světlo nemůže uniknout do strany. Systém Quick Assemble správně nese své jméno a šetří každému fotografovi cenný čas.

Připojení na všechny systémy blesku a hlavy blesků

Striplight Softbox je připojen k vašemu blesku nebo hlavám blesků pomocí Walimex pro Softbox adaptéru, který si můžete zakoupit samostatně pro všechny blesky. Adaptér Softbox se poté jednoduše vloží do Speed ​​Ring (bajonet s rychlou výměnou) a zafixuje se čtyřmi šrouby - a Softbox Striplight je připraven k použití s ​​vaší hlavou blesku. Adaptér Softbox může samozřejmě zůstat připevněný pro přepravu v dodávané přepravní tašce s ramenním popruhem. Další trik: Typ softboxu a jeho velikost jsou vytištěny na přepravních taškách - takže zdlouhavé hledání správného softboxu ve vašem softbox repertoáru je konečně věcí minulosti.

Včetně difuzorů a mřížky

Aby bylo možné Striplight Softbox použít pro všechna požadovaná nastavení světla a zcela osvobozen od modelování obrazu, je součástí standardní dodávky Softboxu tři příslušenství: mřížka nebo voština, vnitřní difuzor a vnější difuzor. Vnitřní difuzor lze spojit s chlopněmi uprostřed softboxu pomocí všitých proužků na suchý zip. Vnější difuzor lze pomocí širokého pásu suchého zipu připevnit k hornímu konci softboxu. Stále je kolem něj dostatek místa pro připevnění mřížky nebo voštiny. Montáž je rychlá, což dává fotografovi více možností experimentovat s různými vložkami a přílohami.

Dosáhnout dokonalého výsledku je rychlé a snadné

S novým systémem Quick Assemble Softbox od Walimex pro Studio Line, který se snadno a rychle instaluje, a promyšlenými a všestrannými formovači světla jste dobře vybaveni pro všechny fotografování a můžete implementovat všechny nápady na obrázky.

Walimex pro Striplight Softbox 30x140cm quick (Studio Line Serie) pro Walimex C&CR