Walimex pro studiová brašna na kolečkách

Doprava Zdarma
438 bodů do věrnostního systému
Cena
4 385 Kč s DPH

Výrobce

Kód produktu
796976

Hmotnost balení
5.43 kg

Na skladě - Centrální sklad (dodání 5 - 6 pracovních dnů)
ks

Mobilní a bezpečný společník pro cestování a každodenní použití. To je robustní a prostorná studiová brašna na kolečkách od Walimex. ... Přečtěte si více

  • Nabízí prostor pro širokou škálu profesionálního kamerového vybavení
  • Oddělovače vnitřního prostoru se suchým zipem®, které lze přemístit
  • Podstatné zavinovací polstrování chrání před otřesy
  • Přední kapsa
  • S tichými kolečky a dvouúrovňovým nastavitelným rámem vozíku
  • Držák stativu

Studiová taška / studiový vozík Walimex Pro pro velmi širokou škálu fotografického vybavení D / SLR

Optimální a bezpečný společník na cesty

Elegantní černý vozík. Nabízí dostatečný prostor například pro dva až čtyři fotoaparáty DSLR, stejně jako řadu objektivů, blesků a dalšího příslušenství. Alternativně s ním můžete také nosit studiové blesky Walimex Pro. Vnitřní části lze přemístit pomocí suchého zipu® a přizpůsobit vybavení. Polstrování pouzdra zajišťuje ochranu před nárazy. Velká vnější přihrádka poskytuje prostor a zajišťuje rychlý přístup k veškerému příslušenství, které si vezmete s sebou. Díky tichým kolečkům, nastavitelnému a sklopitelnému rámu vozíku, ochraně proti všem povětrnostním podmínkám a držáku na stativ je tato studiová taška cenným společníkem.

Noste své vybavení pohodlně

Studiová taška může být snadno vytažena na kolečka s hladkým chodem nebo přenášena polstrovanými rukojeťmi. Můžete si připevnit monopody, cestovní stativy a dokonce i velké stativy, které si můžete vzít s sebou.

Velká a luxusně polstrovaná vnitřní přihrádka s nastavitelnými přepážkami

Velká vnitřní přihrádka studiového vozíku má luxusní polstrování. Flexibilní děliče vnitřního prostoru lze nastavit tak, aby se přizpůsobily vašemu vybavení. Fotoaparáty lze uložit s objektivem nebo bez něj.
Vozík je vybaven prostornou kapsou na přední straně. Do této kapsy můžete vložit časopisy, podložky nebo notebook.

Robustní kolečka, robustní nohy a rám vozíku

Studiový vozík má dvě vysoce kvalitní a tichá kolečka a dvouúrovňový nastavitelný rám vozíku. Když je pouzdro ve vzpřímené poloze, dvě robustní a stabilní nohy brání to,mu, aby vozík samovolně odjel.

Poznámka: Taška by nikdy neměla být zvedána, když je na rámu vozíku nebo vytažena po schodech. Mohlo by to poškodit nebo zlomit rám. V obou případech použijte k přepravě rukojeť vozíku.