Walimex pro teleskopický příčník na pozadí 224-400cm

227 bodů do věrnostního systému
Cena
2 271 Kč s DPH

Výrobce

Kód produktu
797166

Hmotnost balení
1.63 kg

Na skladě - Centrální sklad (dodání 5 - 6 pracovních dnů)
Předpokládaný datum odeslání 30.07.2024
ks

Teleskopická příčka Walimex, s délkou od 224 do 400cm. Vhodná k montáži na stativy s připojovacím hrdlem 5/8″. ... Přečtěte si více

  • Teleskopická příčka (Ø 3 cm)
  • Výsuvné od 225 - 400 cm
  • K montáži na stativy s připojovacím hrdlem 5/8 palce
  • Ideální pro textilní a papírové pozadí do šířky 4,0 m

Kompaktní v dopravě

Příčník Walimex pro Telescope na pozadí se skládá ze dvou samostatných teleskopických tyčí, které jsou upevněny nohu k patě pomocí kolíku. Výsledkem je dlouhá teleskopická tyč, kterou lze na obou stranách vysunout. Dodává se ve dvou částech, a proto je kompaktní.

Jednoduchá a flexibilní manipulace

Obě tyče jsou jednoduše spojeny dohromady a zajištěny kroucením. Stabilní konstrukce zaručuje vysokou nosnost. Teleskopické tyče lze na obou koncích variabilně vysunout. Chcete-li to provést, odemkněte teleskopický systém, upravte délku podle svých požadavků a znovu ji uzamkněte. Minimální šířka prutu je 2,25 m a maximální šířka 4,0 m, když je prut zcela vysunutý. To vám dává plnou flexibilitu, zejména ve srovnání s plug-in systémy. Lišta pozadí Walimex pro je proto vhodná pro všechny běžné velikosti pozadí.

Pro všechny běžné studiové stativy

Na obou koncích příčníku pozadí najdete možnost připevnit tyč k připojení 5/8 čepem. To vám nabízí širokou škálu aplikací. Tyč můžete snadno zajistit pomocí přiloženého šroubu. Montáž nebo demontáž, nebo dokonce jen přestavba, jsou tedy bezpečné a snadno proveditelné.

Stabilní průměr 30 mm

S průměrem 30 mm uprostřed a 28 mm po stranách je lišta pozadí velkoryse dimenzována. To umožňuje systému dosáhnout maximální nosnosti 6 kg i při plné šířce. Lišta pozadí je vhodná pro papírové pozadí s průměrem jádra vnitřní role nejméně 40 mm, pro textilní nebo PVC pozadí.

Walimex pro teleskopický příčník na pozadí 224-400cm