Walimex pro volně stavitelné rameno 53 cm XL SP

232 bodů do věrnostního systému
Cena
2 325 Kč s DPH

Výrobce

Kód produktu
798053

Hmotnost balení
1.1 kg

Na skladě - Centrální sklad (dodání 5 - 6 pracovních dnů)
Předpokládaný datum odeslání 12.03.2024
ks

Robustní rameno s uzamykatelným kloubem. Rameno unese zátěž až 5kg a jeho celková délka činí 53cm, s průměrem paže 2cm. Obsahuje dva čepy 5/8 se závitem 1/4 a 3/8 palce. ... Přečtěte si více

  • Velmi robustní a vysoce kvalitní otočné rameno (třecí rameno) s velkým centrálním ovládacím zámkem
  • Může nést zátěž až 5 kg, celková délka 53 cm, průměr ramena 2 cm
  • Dva 5/8" čepy se závitem 1/4 palce a 3/8 palce
  • Vhodné pro montáž na digitální zrcadlovky, videokamery, osvětlení, bleskové hlavy

Nástroj pro profesionály

Otočná ramena jsou nyní nezbytnou součástí vybavení pro fotografování a vytváření videa. Kromě menších variací otočného ramene s 1/4 palcovým konektorem, které lze použít s video soupravami a při fotografování na stole, Walimex pro nyní také nabízí model s velkým ramenem, který je vyroben tak, aby byl extrémně odolný pro velká zatížení, jako jsou digitální zrcadlovky, videokamery, světla a hlavy blesků.

Připojení

Obě ramena mají čepy 5/8 palce, a jsou proto kompatibilní se všemi současnými svorkami. Díky vnitřnímu závitu (1/4 palce a 3/8 palce) v čepech lze přišroubovat nebo přizpůsobit téměř jakékoli foto a video příslušenství, což ještě rozšiřuje možnosti využití tohoto otočného ramene.

Fixace

Velké, uchopitelné kolečko, díky kterému můžete otočné rameno bezpečně zafixovat v požadované poloze. Rošt ve střední ose zabraňuje jakémukoli dalšímu sklouznutí nebo spadnutí ramene.

 

Walimex pro volně stavitelné rameno 53 cm XL SP