Walimex pro Universal Beauty Dish 41cm pro C&CR Serie

238 bodů do věrnostního systému
Dostupnost
Produkt již není v nabídce Centrální sklad (dodání 5 - 6 pracovních dnů)

Výrobce

Kód produktu
796701

Hmotnost balení
1.45 kg

Beauty Dish vytvářející přirozené osvětlení, vhodný zejména pro portrétní fotografie. ... Přečtěte si více

  • zejména pro portrétní a kosmetické fotografie
  • vytváří kulaté přirozené osvětlení očí
  • poskytuje přímé světlo
  • tip: lze použít pro mnoho dalších bleskových systémů (např. Hensel, Multiblitz, Elinchrom, Balcar, Aurora, Bowens) s dalšími adaptéry, které jsou volitelně k dispozici

Beauty Dish byl speciálně vyvinut pro portrétní a kosmetické fotografie. Jeho jedinečný tvar zabraňuje přímému nárazu světla na model. Centrálně umístěný parabolický reflektor odvádí světlo do velkého softboxu. To odráží světlo v požadovaném směru, což vytváří ve fotografii jedinečné vlastnosti. Ve středu je světlo vyzařováno drsněji. Kolem okraje je charakter světla změkčen. To zaručuje místo se spoustou kontrastu a rovnoměrně rozptýleným světlem, které klesá ven.

Profesionální fotografové rádi používají vlastnosti Beauty Dish k osvětlení portrétů pomocí jediné lampy a dosažení optimálních výsledků. Abyste co nejefektivněji využili jedinečné vlastnosti reflektoru, měl by být Beauty Dish umístěna v blízkosti modelu. Poté můžete jednoduše přetáhnout difuzor obsažený v sadě přes reflektor. Tím zajistíte, že světlo bude vydáváno jemněji a plynuleji přes křivku jasu.

K reflektoru lze připnout volitelné voštinové příslušenství. Tím se snižuje rozptýlené světlo a světlo vychází v rovnější linii. S reflektorem, voštinovým příslušenstvím a difuzorem máte perfektní sadu pro vyjádření své kreativity při fotografování profesionálních kosmetických snímků.

Walimex pro Universal Beauty Dish 41cm pro C&CR Serie