Walimex teleskopické rameno s rukojetí 63-163cm

101 bodů do věrnostního systému
Cena
1 015 Kč s DPH

Výrobce

Kód produktu
796737

Hmotnost balení
0.35 kg

Na skladě - Centrální sklad (dodání 5 - 6 pracovních dnů)
ks

Kompaktní, lehká a jednoduchá alternativa k stojanu. To je extrémně robustní a stabilní prodlužovací rameno dalekohledu s rukojetí značky Walimex. ... Přečtěte si více

  • s ergonomickými molitanovými rukojeťmi
  • 2 rozměry s rychloupínáky na max. celková délka cca 163 cm
  • s hrdlem 5/8 palce a závitem 1/4 palce
  • pro rychlé a snadné umístění světelných zdrojů shora
  • ideální pro směrované světlo shora, zejména u kompaktních blesků a tvarovačů světla
  • max. nosnost: cca. 1,5 kg v extrahovaném stavu

Prodlužovací rameno s rukojetí walimex TELESCOPE je levnou alternativou k stojanu ramene a vynikajícím řešením pro umístění vlasových světel nebo obecně pro osvětlení shora, zejména u kompaktních blesků v kombinaci s tvarovači světla, jako je Magic Softbox. Prodloužení ramene můžete prodloužit na dvě části z délky 63 cm na 163 cm. Požadovanou délku lze rychle a snadno upravit pomocí rychloupínacích prvků.
Díky své kompaktní velikosti a nízké hmotnosti je prodlužovací rameno oblíbeným společníkem na místě, které lze skladovat a přepravovat velmi kompaktním způsobem. Dvě odsazené rukojeti jsou polstrované pěnou a jsou tvarovány ergonomicky a umožňují vám pohodlně držet rameno dalekohledu.
Se standardním připojovacím hrdlem 5/7 palce se závitem 1/4 palce je prodlužovací rameno ve spojení s držákem blesku walimex vhodné pro všechny běžné kompaktní blesky a jiné světelné zdroje.