Walimex Universal Projektionsvorsatz pro Walimex pro & K

Doprava Zdarma
736 bodů do věrnostního systému
Cena
7 360 Kč s DPH

Výrobce

Kód produktu
796039

Hmotnost balení
2.27 kg

Na skladě - Centrální sklad (dodání 5 - 6 pracovních dnů)
ks

Projekční příslušenství značky Walimex pro Walimex Pro & K. ... Přečtěte si více

Walimex univerzální projekční předsádka pro Walimex Pro & K

  • Optická projekce pro vytvoření skvělých efektů na pozadí
  • 4 různé barevné fólie a šablony zajišťují četné kombinace a tedy velmi osobité výsledky
  • nabízí rozmanitost portrétů, celotělových záběrů a fotografování produktů
  • snadné zaostření pomocí posuvného ovládání
  • Průměr čočky asi 6 cm
  • Tip: lze použít pro mnoho jiných flash systémů s dalšími dostupnými adaptéry (např. Walimex, Elinchrom, Multiblitz, Aurora / Bowens, Balcar, Profoto, Hensel Expert / Contra)
  • doporučujeme použít s blesky s výkonem nejméně 400 W

Projekční nástavec od Walimexu zajišťuje velmi speciální světelné efekty. Ve spojení s bleskem jako světelným zdrojem vyvolává na pozadí různé barvy a vzory v závislosti na použité vložce a zajišťuje skvělé nálady a efekty osvětlení.

Obsahuje proměnlivé barevné fólie v modré, červené, žluté a zelené a promítací šablony nebo masky (gobos) ve tvaru srdce, okna, měsíce a listu. To vám umožní poskytnout spoustu různých a zajímavých osvětlení na pozadí, např. pro portréty. Také v produktové fotografii má mnoho možností uplatnění.

Vložky šablony můžete snadno zaostřit pomocí posuvného ovladače v přední horní části zařízení. Chcete-li plně využít kouzlo vytváření obrázků s projekční přílohou, měli byste používat flash jednotky s výkonem nejméně 400 W. Protože čím silnější je blesk, tím jasnější a silnější je projekce. Větší rozsah umožňuje větší projekci na pozadí.

Pokud používáte několik flash systémů nebo změníte flash systém, už to v budoucnu není žádný problém: Jednoduše vyměňte adaptér a můžete pokračovat v používání projekční přílohy.