Reklamace zboží

Snažíme se pro vás nakupovat kvalitní výrobky od renomovaných výrobců, upřednostňujeme A kvalitu výroby a součástkové základny. Velmi dbáme na vnitřní audit zpětné vazby reklamací a položky s nadprůměrnou četností reklamací vyřazujeme z nabídky. Je to levnější pro nás ale především pro naše zákazníky. Z historie lze garantovat, že vyřazení z nabídky neváháme i pokud se jedná prémiový výrobek Canonu.

Potřebujete-li přesto reklamovat některou z fototechniky, kterou jste u nás zakoupili? Žádný problém! Celý proces reklamace, tak jak jsme jej pro vás připravili je hračka.

Spolehněte se, že uděláme pro vaši reklamaci maximum a hlavně ... rychle!

Napište nám na e-mail: info@oehling.cz
Uveďte důvod reklamace a svou adresu.
Pokud máte fotku reklamovaného zboží, prosím, pošlete nám ji. Urychlíte tak proces reklamace
Vaším problémem se bude intenzivně zabývat náš zákaznický servis.
V případě, že si přejete vrátit zboží zašlete nám ho formou běžného nebo obchodního balíku poštou nebo kurýrní společností.
Kurýr doveze balík k nám.
Posoudíme reklamaci.
Vše je rychlé a jednoduché!

Zaslání zboží na adresu skladu společnosti Shop4u, s.r.o.:

Adresa: Pack4you - Shop4u, s.r.o., Na Pántoch 18, 83106 Bratislava, Slovensko

Prosíme, před zasláním reklamovaného zboží nás kontaktujte.

Vyřízení vaší reklamace

O tom zda je reklamace oprávněná a nebo neoprávněná posuzuje výrobce, prostřednictvím autorizovaného servisu, dovozce zboží nebo oprávněná osoba. O stanovisku vždy vydá písemné vyjádření. Je to samozřejmě papírování, ale tohle všechno pro vás pohlídáme, tak aby vše proběhlo perfektně.

Při oprávněnosti reklamace vám zašleme opravený výrobek, nový kus nebo vám vrátíme peníze převodem na váš bankovní účet nejpozději do 2 pracovních dnů od rozhodnutí. U oprávněné reklamace máte navíc nárok na úhradu poštovného v přiměřené výši.

Pokud jste v souhrnu informací výše nenašli odpovědi na vaše dotazy k průběhu a vyřízení reklamace, neváhejte se na nás obrátit na e-mail info@oehling.cz nebo nám zavolejte na +420702012212.

Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží ve 14 denní lhůtě

Fyzické osoby mají nárok na vrácení nepoužitého zboží v originálním obalu ve 14 denní lhůtě. POZOR - při nákupu na IČO jako podnikatelský subjekt, není možné zboží vrátit.


Zboží je v pořádku, ale nevyhovuje vám? Nic se neděje. Prosíme postupujte v následujících krocích:


1. Napište nám na info@oehling.cz nebo zavolejte v pracovní době na naše telefonní číslo +420702012212, abychom věděli, že nám budete zasílat zboží zpět.

2. Zaslání zboží na adresu skladu společnosti Shop4u, s.r.o.:

Adresa: Pack4you - Shop4u, s.r.o., Na Pántoch 18, 83106 Bratislava

3. Přijetí vráceného zboží

4. Kontrola jeho stavu

5. Oznámení spotřebiteli emailem, že zboží bylo převzato a peníze mu budou vráceny. V případě, že spotřebitel nezadal číslo účtu. Požádat o něj.

6. Vystavení dobropisu

7. Vrácení peněz na účet spotřebitele