PRÁVĚ PROBÍHAJÍCÍ AKCE:  💰 B+W VÝPRODEJ 💰 VÝPRODEJ 💰

Reklamace zboží

Snažíme se pro vás nakupovat kvalitní výrobky od renomovaných výrobců, upřednostňujeme A kvalitu výroby a součástkové základny. Velmi dbáme na vnitřní audit zpětné vazby reklamací a položky s nadprůměrnou četností reklamací vyřazujeme z nabídky. Je to levnější pro nás ale především pro naše zákazníky. Z historie lze garantovat, že vyřazení z nabídky neváháme i pokud se jedná prémiový výrobek Canonu.

Potřebujete-li přesto reklamovat některou z fototechniky, kterou jste u nás zakoupili? Žádný problém! Celý proces reklamace, tak jak jsme jej pro vás připravili je hračka.

Spolehněte se, že uděláme pro vaši reklamaci maximum a hlavně ... rychle!

V zásadě jsou možné 3 cesty vaší reklamace

 1. Zaslání zboží na adresu společnosti Fotoobchod, s.r.o., Mánesova 864, 339 01 Klatovy
  • Jakoukoliv reklamaci u nás zakoupeného zboží můžete zaslat přímo k nám.
 2. Zaslání do autorizovaného servisu
  • Jedná se o rychlejší způsob řešení reklamace než poslání na naše reklamační oddělení. Uspíšíte čas cesty k nám a od nás do servisu. Pokud však raději komunikujete s námi, zašlete zboží k nám.
  • Jsme autorizovaným prodejcem všech nabízených značek, proto je Vám k dispozici plná podpora autorizovaných servisů.
  • Seznam značek a adres autorizovaných servisů s popisem postupu reklamace.
 3. Reklamace osobně na pobočce Fotoobchod, s.r.o.
  • Jakoukoliv reklamaci můžete vyřídit osobně u nás.

Postup ve 3 krocích

 1. Reklamační protokolVyplňte jeden z formulářů XLS nebo PDF
 2. Přiložte doklad prokazující identitu výrobku, stačí záruční list s výrobním číslem. Fakturu přikládat nemusíte, stačí nám jen číslo dokladu
 3. Formulář s případným dokladem vložte do zásilky
 4. Odešlete na adresu: Fotoobchod, s.r.o. - REKLAMACE, Mánesova 864, 339 01 Klatovy

Vyřízení vaší reklamace

O tom zda je reklamace oprávněná a nebo neoprávněná posuzuje výrobce, prostřednictvím autorizovaného servisu, dovozce zboží nebo oprávněná osoba. O stanovisku vždy vydá písemné vyjádření. Je to samozřejmě papírování, ale tohle vše pro vás ohlídáme, tak aby vše proběhlo perfektně.

Při oprávněnosti reklamace vám zašleme opravený výrobek, nový kus nebo vám vrátíme peníze převodem na váš bankovní účet nejpozději do 2 pracovních dnů od rozhodnutí. U oprávněné reklamace máte navíc nárok na úhradu poštovného v přiměřené výši.

Pokud jste v souhrnu informací výše nenašli odpovědi na vaše otázky k průběhu a vyřízení reklamace, neváhejte se na nás obrátit na e-mail reklamace@oehling.cz nebo nám zavolejte na +420 376 326 776.

Žádná položka