Sony Alfa A6400

3 roky záruka Doprava zdarma

Sony A6400 tělo

 • Sony A6400 tělo
 • Sony A6400 přední pohled
 • Sony A6400 boční pohled 2
 • Sony A6400 boční pohled připojení
 • Sony A6400 boční pohled
 • Sony A6400 horní pohled
 • Sony A6400 s bleskem
 • Sony A6400 spodní pohled
 • Sony A6400 zadní pohled
 • Sony A6400 18-135
 • Sony A6400 16-60

Sony Alpha α6400, ještě rychlejší a ještě více neomylných AF bodů. Se Sony α6400 vám nic neunikne.

Výrobce: Sony

Kategorie: Kompakty s výměnným objektivem Sony

Dostupnost: Skladem 1ks , u Vás doma do: 8.4., osobně: Ihned

Oehling kód: 793327

Zobrazit celou anotaci

Hlídat cenu a dostupnost + Porovnat

Cena s DPH: 22 990 Kč
Cena bez DPH:
19 000,00 Kč

Spočítejte si
měsíční splátku

Kompatibilní příslušenství pro Sony Alfa A6400 (151)

Objektivy pro zrcadlovky a kompakty Objektivy pro zrcadlovky a kompakty (93)

Držáky objektivů Držáky objektivů (2)

Blesky Blesky (14)

Bezdrátové ovládání blesků Bezdrátové ovládání blesků (10)

Secure Digital Secure Digital (31)

Ochrany a šachty na LCD Ochrany a šachty na LCD  (1)

Popis produktu Sony Alfa A6400

! Podmínkou pro uplatnění 3 leté záruky je nutná registrace produktu do 60 dnů od zakoupení, dle informací na příbalovém letáku nebo zde !

 • Akce prodloužená záruka platí do 31.1.2021

Dostaňte ze života co nejvíce.

Navzdory kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti nabízí výkonný fotoaparát α6400 mnoho funkcí, které byste očekávali u modelu Full­Frame. Ať pořizujete fotografie či záznamy, vytváříte kompozice, nebo selfie snímky, můžete si užit krásné fotografie, o které se budete chtít podělit, až už jste kdekoli.

Inovace ve službách vaší kreativity

Popusťte uzdu svému tvůrčímu potenciálu díky vysokému výkonu a pokročilým funkcím, jako je automatické zaostření na oči v reálném čase pomocí umělé inteligence; nové, vysoce přesné sledování v reálném čase nebo rychlé souvislé snímání a záznam videa v rozlišení 4K HDR (HLG)

Hlavní rysy Sony A6400:

 • 24,2 Mpx
 • sériové snímání 11 sn./s
 • ISO 100-32000
 • rychlé a spolehlivé automatické ostření
 • automatické zaostření na oči a sledování
 • filmy v rozlišení 4K a profesionální funkce
 • chytré ovládání
 • 4D FOCUS
 • 4K HDR

Bleskově rychlé automatické ostření

Spolehlivé automatické ostření pro fantastické akční snímky
Inovativní automatické ostření fotoaparátu rychle a spolehlivě rozpozná pozici objektu, následně sleduje jeho pohyb a zachovává jeho přesné zaostření.

425 bodů automatického ostření s fázovou detekcí - Hustě rozeseté body ostření pokrývají přibližně 84 % plochy obrazu a napomáhají k zachycení objektu.
Rychlost automatického ostření 0,02 s - Systém rychlého hybridního automatického ostření fotoaparátu v sobě kombinuje nejlepší vlastnosti automatického ostření s fázovou detekcí a automatického ostření s detekcí kontrastu.
Schopnost nepřetržitého sledování - Když se objekty pohybují, aktivuje se hustá síť bodů automatického ostření okolo objektu, která se postará o přesné sledování.

4D FOCUS - Klasické automatické ostření (AF) zohledňuje pouze prostor. Systém 4D FOCUS jde ještě o krok dál a využívá inovativní snímač obrazu, který dokáže zaznamenat prostor i čas a zachytí pohybující se objekty s novou čistotou, abyste mohli pořídit ještě ostřejší snímky. Obyčejný starý systém AF je dnes již minulost. Budoucnost fotografie je v pohybu.

Souvislé fotografování se sledováním AF/AE až 11 sn./s

Díky internímu zpracování a vyrovnávací paměti vám už nic neunikne. Pořizujte snímky rychlostí až 11 sn./s5 s pozdějším náhledem, nebo rychlostí 8 sn./s s živým náhledem a minimální prodlevou displeje. Pořiďte při jednom souvislém fotografování až 116 snímků ve formátu JPEG (Standard) nebo 46 snímků ve formátu RAW.

Tiché souvislé fotografování rychlostí až 8 sn./s

Když si fotografování žádá klid, například při vystoupení, tiché snímání bez zvuku závěrky umožňuje snímat rychlostí až 8 sn./s se sledováním AF/AE, a to i v režimu AF-C, s automatickým zaostřením na oči v reálném čase nebo se sledováním v reálném čase, které fotografování přináší nové možnosti.

Automatické zaostření na oči a sledování

Chytré sledování objektu
Nově použitá technologie rozpoznání objektu pomocí umělé inteligence dokáže prostřednictvím zpracovávání obrovského množství dat rozpoznat a sledovat i rychle se pohybující objekty.

Sofistikované rozpoznávání a sledování očí

Přesné rozpoznávání očí - Vylepšená funkce automatického zaostření na oči v reálném čase spolehlivě rozpozná lidskou tvář a zaostří přesně na oči. Není potřeba speciální nastavení – stačí stisknout tlačítko závěrky.
Neustálé sledování očí - Při volbě režimu AF-C udržuje automatické zaostření na oči v reálném čase stabilní zaostření i v případě, že dojde k zakrytí části obličeje, když se nachází v protisvětle nebo se objekt dívá dolů.
Vyberte levé nebo pravé oko objektu - Nyní z nabídky můžete předem vybrat možnost zaostření na Levé oko, Pravé oko nebo Automaticky, takže se můžete více soustředit na kompozici. Výběr lze přiřadit k vlastním tlačítkům, abyste během pořizování snímků mohli rychle přepínat mezi volbami.

Neustálé sledování očí pohybujících se objektů

Sledování v reálném čase spolehlivě udržuje zaostření - U sportovních událostí, kde se objekty pohybují rychle, může jejich neustálé zaostření způsobit klíčový rozdíl v tom, zda se vám důležitý dramatický okamžik podaří zachytit, nebo vám unikne.

Objekty v pohybu zachycuje algoritmus na rozpoznávání objektů - Nově vyvinutý algoritmus k rozpoznávání objektů zpracovává prostorové informace prostřednictvím barev, vzdálenosti objektů (hloubky), struktury (jasu) a informací o obličejích a očích – to vše ve vysoké rychlosti v reálném čase.
Plynulé přechody z těla na obličej a sledování očí - Při fotografování pohybující se osoby v dálce zachytí systém sledování celé tělo, přičemž oblast zaostření bude v závislosti na poloze objektu plynule přecházet mezi obličejem a očima.
Sledování aktivujete pouhým dotykem - Po nastavení funkce Touch Tracking (Sledování dotykem) v nabídce objekt jednoduše vyberete dotykem monitoru. Při pořizování fotografií nebo natáčení filmů fotoaparát začne objekt automaticky sledovat.

Neuvěřitelná kvalita obrazu

Vychutnejte si překrásné a pozoruhodně detailní snímky - Díky velkému snímači a nejnovějšímu obrazovému procesoru můžete fotografovat cokoli, na co v každodenním životě narazíte, s ostrým a čistým obrazem a přirozenými barvami – dokonce i za zhoršených světelných podmínek.

24,2MP snímač a vylepšený obrazový procesor - Snímač formátu APS-C je opatřen měděným vinutím a vylepšenými obvody, které zvyšují efektivitu zachycení světla. V kombinaci s použitým obrazovým procesorem lze dosahovat vynikajícího rozlišení obrazu a přirozenějšího zobrazení struktur.

Čistý obraz i při tlumeném světle - Vylepšené potlačení šumu znamená kvalitnější obraz i za slabého osvětlení, které vyžaduje fotografování s vysokou citlivostí. Nativní citlivost ISO byla zvýšena na maximum ISO 32000 (s rozšířenou citlivostí ISO s maximální hodnotou ISO 102400 u fotografií). Redukce šumu je obzvláště účinná při často používaném středním až vysokém nastavení citlivosti.

Přirozeně vypadající snímky, které odpovídají skutečnosti - Algoritmy pro zpracování obrazu převzaté od fotoaparátů Full-Frame přinesly věrnější reprodukci barev. Pleťové tóny působí přirozeněji a rovněž se zlepšila reprodukce barev rostlin.

Filmy v rozlišení 4K a profesionální funkce

Produkce tvůrčích filmů
Fotoaparát α6400 je nabitý pokročilými funkcemi, které podpoří vaše tvůrčí schopnosti – počínaje čtením plného počtu pixelů bez technologie pixel binning umožňující záznam videa ve vysokém rozlišení 4K až po technologii HDR (HLG), nastavení S-Log/S-Gamut a zpomalený a zrychlený záznam.

Záznam ve vysokém rozlišení 4K - Záznam ve formátu Super 35mm s 2,4x převzorkováním zajišťuje výsledné filmy v rozlišení 4K (QFHD: 3840 x 2160) s výjimečně kvalitním obrazem.
Rychlé hybridní automatické ostření pro videa - Díky vysoce výkonnému sledování automatického ostření máte plynulé a stabilizované zaostření plně pod kontrolou.
Nastavení S-Log a HLG - Fotoaparát nabízí širokou škálu možností obrazového profilu včetně nastavení S-Log a HDR (HLG)

Vytvářejte časosběrné filmy
Nové intervalové snímaní, pod jehož označením se skrývá souvislé fotografování s intervalem nastavitelným od 1 do 60 sekund mezi jednotlivými fotografiemi, je k dispozici přímo ve fotoaparátu. Z těchto snímků lze pomocí počítače později vytvořit časosběrné filmy v aplikaci Viewer, která je součástí počítačových aplikací Imaging Edge.

Užitečné funkce pro vlogy
Pokud natáčíte vlogy, obrazovka výklopná o 180 stupňů vám usnadní kompozici záběrů. Pro záznam zvuku je kromě konektoru pro externí mikrofon k dispozici adaptér XLR (dostupný samostatně), který umožňuje použití profesionálních mikrofonů zajišťujících lepší kvalitu zvuku.

Využijte různých funkcí pro pořizování filmů
Přímo ve fotoaparátu lze zaznamenávat zpomalené (až 5x) a zrychlené (až 60x) záběry bez nutnosti dalšího zpracování na počítači. Pomocí rychlého snímání 120 sn./s2 lze vytvářet během postprodukce zpomalený záznam ve Full HD. Proxy nahrávání umožňuje jednodušší úpravy a náhled, zatímco s funkcí Photo Capture (Zachycení fotografie) lze z nahraných záznamů extrahovat fotografie.

Chytré ovládání

Displej LCD s vysokým rozlišením a užitečnými dotykovými funkcemi
3palcový displej LCD výklopný o 180 stupňů toho zvládne víc než jen zobrazit scénu před vámi – nabízí rychlé použití mnoha funkcí fotoaparátu a celou řadu intuitivních dotykových ovládání.

Funkce Touch Pad: snadný výběr oblasti zaostření - Pomocí funkce Touch Pad (Dotykový panel) můžete bez problémů přesunout aktuální polohu zaostření, zatímco se díváte do hledáčku. Stačí posunovat prstem po obrazovce, dokud nedosáhnete požadovaného bodu, na který chcete zaostřit
Funkce Touch Focus a Touch Shutter - Chcete-li posunout zaostření, klidně až na okraj záběru, díky funkci Touch Focus (Zaostření dotykem) se stačí dotknout obrazovky. Pomocí funkce Touch Shutter (Dotyková závěrka) můžete nastavit zaostření a aktivovat závěrku jediným dotykem.
Funkce Touch Tracking zapíná sledování v reálném čase - Díky funkci Touch Tracking (Dotykové sledování) můžete při fotografování nebo pořizování záznamů pouhým dotykem obrazovky aktivovat sledování v reálném čase. Fotoaparát se okamžitě zaměří na cílový objekt a udržuje neustálé zaostření.

Nastavte si fotoaparát podle svých představ

Velké množství nastavitelných funkcí převzatých od fotoaparátů Full-Frame znamená větší flexibilitu a kontrolu nad ovládáním fotoaparátu.

Díky nastavitelným tlačítkům máte funkce na dosah ruky - Všem osmi tlačítkům a ovládacím prvkům lze přiřadit kteroukoli z 89 funkcí. Jednotlivé funkce závisí na tom, zda pořizujete fotografie, natáčíte videa nebo používáte režim přehrávání.

S funkcí My Menu a My Dial máte vše pod kontrolou - Pomocí funkce My Dial lze ovladači a ovládacímu kolečku přiřadit oblíbené funkce, abyste k nim při fotografování měli rychlejší přístup. Funkce My Menu umožňuje výběr až 30 nejpoužívanějších položek nabídky, ke kterým potřebujete rychlý přístup.

Vizualizace obrazovky nastavení pro přizpůsobení - Na obrazovce vlastních nastavení se nachází ilustrace ovládacích prvků fotoaparátu, na níž je znázorněno, které tlačítko nebo přepínač právě přiřazujete. Při nastavování nabídky funkcí můžete zobrazit strukturu skutečné obrazovky se seznamem funkcí.

Parametry k produktu Sony Alfa A6400

Název parametrů Hodnoty parametrů
Set s objektivem nebo tělo: Pouze tělo
Datum uvedení na trh: 2019/01
Typ akumulátoru: NP-FW50
Hmotnost bez aku a karty: 403 g
Konektor exter. mikrofonu: Ano
Patka pro externí blesk : Ano
Minimální ISO : 100 ISO
Maximální ISO : 102400 ISO
Rozlišení videa: 4096 x 2160 px (4K)
Koeficient prodloužení: 1.5
Typ bajonetu: Sony E
Stabilizátor obrazu: Ne
Rozměr senzoru: 23,5 x 15,6 mm
Rozlišení : 24.2 Mpx
Šířka: 120 mm
Výška: 66.9 mm
Hloubka: 59.7 mm
Kompatibilita pam. karet: microSDXC, microSDHC, microSD, SD , SDXC , SDHC
Wi-Fi: Ano
Typ hledáčku: elektronický

Komentáře

Buďte první kdo vloží komentář k tomuto produktu

Napište komentář
Obsah balení

 • fotoaparát Sony Alfa A6400
 • držák okuláru
 • kabel Micro USB
 • krytka patice pro příslušenství
 • nabíjecí baterie NP-FW50
 • napájecí adaptér AC: AC-UUE12
 • napájecí kabel
 • popruh přes rameno
 • víčko těla

Sony Alfa A6400 mohou nahradit tyto výrobky

Recenze Sony Alfa A6400

 • První dojmy, 20.02.2019 cz

  Skvělý fotoaparát pro vloggery, street fotografy a lidé na výletech.

  + špičkový AF
  + vynikající výkon při vyšším ISO
  + kompaktní rozměry
  + slušná cena

  - nejkratší synchronizační čas 1/4000s, užil bych kratší
  - ne každému velikost fotoaparátu vyhovuje, kdo má větší ruce, může mít problémy

  Přejít na recenzi

Našli jste recenzi o které ještě nevíme?

Pošlete nám na ni odkaz

Zajímá vás tento produkt?

Pošleme vám e-mail, když se dozvíme o nové recenzi.


Košík: (0)

Váš košík je prázdný

Přihlásit seZaslat zapomenuté heslo

Pokud nemáte účet,
zaregistrujte se zde

Registrovat