Sony Alfa A6600 tělo

3 roky záruka Doprava zdarma

Sony Alfa A6600 tělo

 • Sony Alfa A6600 tělo
 • Sony Alfa A6600 tělo, detail 4
 • Sony Alfa A6600 tělo, detail 2
 • Sony Alfa A6600 tělo, detail 3
 • Sony Alfa A6600 tělo, detail s objektivem
 • Sony Alfa A6600 tělo, detail

Nejvšestrannější bezzrcadlovka Sony s APS-C snímačem.

Výrobce: Sony

Kategorie: Kompakty s výměnným objektivem Sony

Dostupnost: Skladem 4ks , u Vás doma do: 14.4., osobně: od 13.4.

Oehling kód: 794613

Zobrazit celou anotaci

Hlídat cenu a dostupnost + Porovnat

Cena s DPH: 38 990 Kč
Cena bez DPH:
32 223,00 Kč

Spočítejte si
měsíční splátku

Kompatibilní příslušenství pro Sony Alfa A6600 tělo (75)

Objektivy pro zrcadlovky a kompakty Objektivy pro zrcadlovky a kompakty (45)

Držáky objektivů Držáky objektivů (2)

Blesky Blesky (15)

Bezdrátové ovládání blesků Bezdrátové ovládání blesků (10)

Akumulátory Akumulátory (1)

Nabíječky Nabíječky (1)

Baterie a napájení videokamer Baterie a napájení videokamer (1)

Popis produktu Sony Alfa A6600 tělo

! Podmínkou pro uplatnění 3 leté záruky je nutná registrace produktu do 60 dnů od zakoupení, dle informací na příbalovém letáku nebo zde !

 • Akce prodloužená záruka platí do 31.1.2021

Hlavní rysy:

 • rozlišení 24,2 Mpx
 • 5-osá stabilizace obrazu
 • 4K videosekvence
 • sériové snímání 11 sn./s
 • odolné tělo z hořčíkové slitiny
 • 4D FOCUS
 • zaostřování na oči
 • ISO 100 - 32.000

Plnohodnotná sada nástrojů pro vaši představivost

Fotoaparát α6600 je vybaven velkým množstvím funkcí, aby vám dokázal poskytnout vše potřebné pro téměř každou situaci, se kterou se setkáte – rychlým automatickým ostřením, spolehlivou stabilizací obrazu, ohromující kvalitou obrazu, vysokokapacitní baterií a záznamem profesionálních videí v rozlišení 4K HDR (HLG)

Rychlé AF a souvislé fotografování

Spolehlivé a stabilní automatické ostření - Široká oblast automatického ostření, rychlé AF a plynulé sledování objektů
Body zaostření pokrývají 84 % plochy obrazu a společně se systémem hybridního automatického ostření nabízejí to nejlepší z AF s fázovou detekcí a AF s detekcí kontrastu, a umožňují tak dosahovat rychlosti ostření 0,02 s2. Když se objekty pohybují, aktivují se body AF hustě rozmístěné kolem objektu, které zajišťují přesné sledování.

4D FOCUS

Klasické automatické ostření (AF) zohledňuje pouze prostor. Systém 4D FOCUS jde ještě o krok dál a využívá inovativní snímač obrazu, který dokáže zaznamenat prostor i čas a zachytí pohybující se objekty s novou čistotou, abyste mohli pořídit ještě ostřejší snímky. Obyčejný starý systém AF je dnes již minulost. Budoucnost fotografie je v pohybu.

Rychlé souvislé fotografování se sledováním AF/AE až 11 sn./s
Pořizujte snímky rychlostí 11 sn./s s minimální prodlevou displeje, nebo 8 sn./s s náhledem v reálném čase, v sérii až 116 snímků ve formátu JPEG (Standard) najednou. Nastavení zobrazené v elektronickém hledáčku a zobrazení náhledu takřka v reálném čase povýší Vaše akční fotografie na další úroveň.

Tiché souvislé fotografování nenaruší atmosféru
Když je při focení potřeba klid, tiché snímání bez zvuku závěrky umožňuje snímat rychlostí až 8 sn./s, a to i v režimu AF-C. Díky automatickému zaostření na oči v reálném čase nebo sledování v reálném čase si budete moci užít nové možnosti.

Sledování v reálném čase a automatické zaostření na oči v reálném čase

Okamžité zahájení sledování
Sledování v reálném čase zahájíte stisknutím spouště závěrky do poloviny nebo pouhým dotknutím se požadovaného objektu. Můžete také přiřadit funkci „Zapnout sledování“ tlačítku s nastavitelnou funkcí a zahájit sledování stisknutím tohoto tlačítka.

Sledování objektů založené na umělé inteligenci
Sledovací systémy fotoaparátu spoléhají na algoritmy rozpoznávání objektů založené na umělé inteligenci. Algoritmy zpracovávají údaje zahrnující údaje o barvě, struktuře a vzdálenosti, stejně jako sledování očí a obličeje objektu, a to vše rychle a v reálném čase.

Automatické zaostření na oči lidí v reálném čase
I když se fotografovaný objekt při pořizování portrétu pohybuje, funkce AF na oči v reálném čase zajišťuje detekci a sledování očí, aby scéna zůstala trvale zaostřena. Obličej objektu může být částečně skrytý, v protisvětle nebo směřovat dolů.

Automatické zaostření na oči zvířat v reálném čase
Stejné algoritmy detekce očí, které vytvářejí skvělé portréty osob, byly přizpůsobeny také pro zvířata, aby vám pomohly získat nádherné portréty domácích mazlíčků a snímky divoké zvěře.

Výběr AF na pravé nebo levé oko dotykem
Levé nebo pravé oko objektu můžete upřednostnit nejen v nastaveních, ale také pouhým klepnutím na obrazovku monitoru fotoaparátu.

Plynulá změna zaostření
V závislosti na stavu sledovaného objektu dojde k plynulému automatickému přepínání oblasti zaostření mezi obličejem a očima objektu.

Aktivace sledování pomocí funkce sledování dotykem
Při pořizování fotografií nebo videí umožňuje funkce sledování dotykem zahájit sledování v reálném čase pouhým klepnutím na monitor.

Pětiosá optická stabilizace obrazu

Kontrola nad sklonem a vychýlením
Kompenzujte úhlové chvění, které je také označováno jako naklánějící nebo vychylující chvění a je patrné zejména při fotografování s delšími ohniskovými vzdálenostmi.

Vodorovná a svislá osa
Kompenzujte chvění fotoaparátu ve vodorovném a svislém směru, které je nejvíce zjevné při vysokých zvětšeních, například při pořizování makrosnímků.

Kompenzace naklopení
Kompenzujte rotační chvění, které je nejvíce zřejmé při dlouhodobém záznamu videí z ruky.

Velkolepé snímky

Konstrukce poskytující vysokou kvalitu obrazu

Snímač CMOS Exmor formátu APS-C a procesor BIONZ X nejnovější generace
Snímač obrazu formátu APS-C s rozlišením 24,2 megapixelu je optimalizován pro vysoce efektivní zachycování světla, široký rozsah citlivosti a nízký šum i při vysokých citlivostech ISO. Ve spojení s obrazovým procesorem BIONZ X nejnovější generace poskytuje úžasnou zřetelnost obrazu a vynikající reprodukci textur.

Nízký šum pro vysoké citlivosti ISO
Fotoaparát α6600 poskytuje vynikající výkon s nízkým šumem a vytváří vysoce kvalitní snímky, dokonce i při zhoršených světelných podmínkách, v celém širokém rozsahu citlivosti ISO 100–32000 (rozšiřitelném až na ISO 50–102400).

Vylepšená reprodukce barev
Věrnou reprodukci barev poskytovanou fotoaparátem α6600 zajišťují algoritmy převzaté z našich fotoaparátů typu Full-Frame. Tyto algoritmy výrazně zlepšují vykreslování tónů lidské pleti, stejně jako živoucí barvy květin, a naopak potlačují zubaté okraje a nesprávné barvy.

Záznam realitě odpovídajících videí 4K HDR (HLG)

Univerzální schopnosti pro vytváření videí
Čtení plného počtu pixelů bez technologie pixel binning umožňuje zaznamenávat videa ve vysokém rozlišení 4K, zatímco obrazový profil HLG (Hybrid Log-Gamma) podporuje okamžité poskytování HDR. Obraz dotváří důmyslná stabilizace obrazu.

Udržujte zaostření na požadovaný objekt
Vzájemná spolupráce systému rychlého hybridního automatického ostření fotoaparátu, sledování v reálném čase a automatického zaostření na oči v reálném čase udržuje stabilní a spolehlivé zaostření na objekt, takže si můžete užít kreativnější aspekty vytváření videí.

Intervalové snímání pro vytváření časosběrných videí
Mezi funkce fotoaparátu patří také vestavěné intervalové snímání pro pořizování časosběrných videí s volitelným intervalem mezi snímky od 1 do 60 sekund. Výsledné snímky lze poté zkombinovat ve vysokém rozlišení v počítači a prohlížet pomocí jednoduché funkce náhledu s proměnnou rychlostí na fotoaparátu.

Podpora snímání s profilem S-Log
Křivky gamma profilů S-Log3 a S-Log2 se vyznačují dynamickým rozsahem (až 1300 % barevného prostoru Rec. 709), takže minimalizují zbělení světlých a zčernání tmavých oblastí a dosahují širšího rozsahu pro gradaci barev při postprodukci.

Zpomalený a zrychlený záznam
Můžete pořizovat zpomalená (až 5x) nebo zrychlená (až 60x) videa přímo ve fotoaparátu nebo používat videa v rozlišení Full HD se snímkovou frekvencí 120 sn./s k vytváření vysoce kvalitních záznamů se zpomaleným pohybem v postprodukci.

Prodlužte svůj dosah externím dotykovým ovládáním
Praktické dotykové operace, například zaostření dotykem a sledování dotykem, které jsou dostupné na monitoru fotoaparátu α6600, jsou nadále přístupné i po připojení externích monitorů k fotoaparátu.

Vyprávějte příběhy svým vlastním způsobem

Fotoaparát α6600 natáčí kvalitní videa, takže uživatelé mohou sdílet své příběhy s ostatními. Displej výklopný ve 180° usnadňuje výběr kompozice, jejíž součástí je snímající osoba, nebo fotografování z náročných úhlů. Pro záznam zvuku jsou k dispozici konektor pro externí mikrofon a konektor pro sluchátka umožňující monitorování. Vylepšený grip zajišťuje pohodlné snímání po celé hodiny.  

Výkonný, spolehlivý, všestranný

Baterie Z s podporuje dlouhodobé snímání
K zajištění delších dob snímání a zachování útlého tvaru je fotoaparát α6600 vybaven stejnou vysokokapacitní baterií, kterou používají mnohé naše fotoaparáty typu Full-Frame.

Tělo z hořčíkové slitiny odolné vůči prachu a vlhkosti
Horní kryt, přední kryt, vnitřní rám a zadní kryt jsou zkonstruovány z lehké, ale robustní hořčíkové slitiny, která zajišťuje odolnost fotoaparátu vůči prachu a vlhkosti.

Nastavitelné funkce
Každému z 11 tlačítek fotoaparátu lze přiřadit jednu z 91 různých funkcí, přičemž funkce lze také přiřadit ovladači a ovládacímu kolečku. Funkce Moje nabídka umožňuje zaregistrovat 30 různých položek nabídky.

Funkce aplikace Imaging Edge Remote, Viewer a Edit

Vylepšete své fotografie prostřednictvím aplikací Imaging Edge. Aplikace „Remote“ umožňuje živé ovládání a sledování snímání. Aplikace „Viewer“ slouží k zobrazení náhledu, hodnocení a výběru fotografií z knihoven a aplikace „Edit“ umožňuje zpracovávat data RAW a vytvářet z nich kvalitní fotografie. Získejte to nejlepší ze souborů Sony RAW a spravujte svou tvorbu.

Parametry k produktu Sony Alfa A6600 tělo

Název parametrů Hodnoty parametrů
Set s objektivem nebo tělo: Pouze tělo
Datum uvedení na trh: 2019/09
Typ akumulátoru: NP-FZ100
Hmotnost: 503 g
Konektor exter. mikrofonu: Ano
Konektor pro sluchátka: Ano
Patka pro externí blesk : Ano
Minimální ISO : 100 ISO
Maximální ISO : 102400 ISO
Rozlišení videa: 4096 x 2160 px (4K)
Koeficient prodloužení: 1.5
Typ bajonetu: Sony E
Stabilizátor obrazu: Ano
Rozměr senzoru: 23,5 x 15,6 mm
Rozlišení : 24.2 Mpx
Šířka: 120 mm
Výška: 66.9 mm
Hloubka: 69.3 mm
Kompatibilita pam. karet: SD , SDXC , SDHC
Wi-Fi: Ano
Typ hledáčku: elektronický

Komentáře

Buďte první kdo vloží komentář k tomuto produktu

Napište komentář
Sony Alfa A6600 tělo mohou nahradit tyto výrobky

Recenze Sony Alfa A6600 tělo

U tohoto produktu zatím nevíme o žádných recenzích na odborných portálech.

Našli jste recenzi o které ještě nevíme?

Pošlete nám na ni odkaz

Zajímá vás tento produkt?

Pošleme vám e-mail, když se dozvíme o nové recenzi.


Košík: (0)

Váš košík je prázdný

Přihlásit seZaslat zapomenuté heslo

Pokud nemáte účet,
zaregistrujte se zde

Registrovat